×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Deset zábavných faktů o regionu Kanto

Deset zábavných faktů o regionu Kanto

První generace a region Kanto zůstanou v našich srdcích na vždy. Ovšem i tento, pro hodně z nás nejlepší region, má na svém kontě pár zvláštností.

1. Hlídač uzavírá cesty, protože má žízeň

Jedním z nejvíc zvláštních okamžiků z her Red a Blue je ten, kdy vás odmítne pustit hlídač dál, protože má žízeň. Zajímavé na tom je, že všichni hlídači cest v Kantu mají žízeň ve stejnou dobu. Naštěstí stačí jednomu z nich dát napít a cesta je volná. Celý koncept hlídače, který vás odmítne nechat projít je celkově dost vtipný. Přestavte si, že by vás třeba zastavil hlídač před obchodním domem a řekl vám, že vás nepustí protože má hlad.

2. Stařec omdlí, aby vás naučil chytat Pokémony

V první generaci ve Viridian City vás zastaví starší muž s tím, že vás naučí používat Pokéball k chytání. Zatímco my známe tu verzi, kdy nám prostě stoupne do cesty, tak v prvních verzích hry nám zatarasí cestu tím, že hraje mdloby. Tvůrci tento stav omluvili tím, že na starce toho bylo už moc.

3. Rakeťáci verbují děti

Na mostě v Cerulean City bojujete s několika mladými trenéry. Podle všeho na mostě Rakeťáci testovali děti v tom, jestli by byly přínosem pro jejich organizaci. Vzpomeňte si, že i vás chtěli naverbovat.

4. Safari zóna je špatná

Safari zóna má ve hře působit jako rezervace pro Pokémony, aby byli ochráněni před pytláky. Zarážející je tak to, že při vstupu dostanete krmení, Safaribally a hlavně kamení. Takhle to spíše vypadá, že Safari je jen místo, kde byli Pokémoni zavření pro zábavu a jednodušší chycení.

5. Rybaření v sochách

Rybařili jste někdy v sochách, které se objevují na stadionech po celém Kantu? Asi ne. Ovšem to je škoda. Někdo z hráčů to totiž zkusil a ono to fungovalo. Je zřejmé, že se jednalo jen o chybu kódu hry. Ve verzi Red je tato chyba údajně dodnes. Stačí jen nahodit prut na sochu a za chvíli vytáhnete Pokémona.

6. Váš rival je šampiónem jen pár minut

Poté, co porazíte Elitní čtyřku a Lance, tak se utkáte o titul mistra Pokémonů se svým rivalem (Blue). Podle všeho se ale váš Rival stal šampiónem ve chvíli, kdy jste vy začali bojovat s Elitní čtyřkou. Tedy jeho vláda nad titulem byla dlouhá podle toho, jak dlouho vám trvalo porazit Elitní čtyřku. Jo v Kantu se šampióni střídají jak na běžícím páse.

7. Giovanni nezvládá dvě věci najednou

Stadion ve Virdian City je téměř vždy mimo provoz. Je to proto, že Giovanni má plno práce s tím, aby ovládl region Kanto. Důvod, proč na konec můžeme na jeho stadionu bojovat, je ten, že jsme mu překazili jeho ďábelské plány a on má díky tomu čas.

8. Red je vrah Pokémonů

Red je nejoblíbenější postava této série. Ovšem i nad jeho jménem se vznáší temný stín. Během jednoho souboje s rivalem (Blue) je rivalův Raticate tak silně zraněn, že rival žádá Reda o přerušení západu. Po nějaké době se s rivalem setkáte v Pokémonní věži, kde ho najdete u hrobu. V zápase pak zjistíte, že jeho Raticate je pryč. Podle všeho zápas s Redem nepřežil.

9. Úkryt Rakeťáků v kasinu není dobře ukrytý

Kasino se zdá jako dobré místo pro ilegální činnost. Proto je pochopitelné, že Rakeťáci svou tajnou základnu udělali zde. Co je ovšem divné, je bezpečností opatření, kdy vchod do supertajné laboratorní základny je ukryt pod pouhým plakátem. To si nikdo z hráčů v Kasinu nikdy nevšiml, že ve zdi je obří díra, která vede do tajného komplexu?

10. Region Kanto je smrtelná past

V regionu Kanto vládne zločinecká organizace, je plný nepovedených klonů, tři životu nebezpeční legendární ptáci se volně pohybují po okolí, hlídači vás úkolují nesmyslnými úkoly a nebezpečné jeskyně jsou volně přístupné dětem. Tohle není místo, kde by se desetileté dítě mělo pohybovat. Já se raději stanu trenérem v Johto.

Znáte i vy nějaká fakta o regionu Kanto? Jestli ano, napište nám je do komentáře!


Vydáno: 21.10.2019 20:28 | 
Přečteno: 882x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.