×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Detective Pikachu 2 vs. Dinosauři a COVID-19

Detective Pikachu 2 vs. Dinosauři a COVID-19Druhý díl Detective Pikachu se chystá nebo spíše chystal.

Detective Pikachu jako první hraný film z Pokémoního univerza bylo příjemné překvapení. Fanoušci značky dostali svůj vysněný film a ostatní přinejmenším bezva oddychovku pro celou rodinu. Proto není žádné překvapení, že se pracuje na druhém díle a na spin-offu.

Pikachu, Dinosauři, COVID-19 a Justine Smith

img

Druhý díl Detective Pikachu měl plánovanou premiéru v roce 2021. Studio chtělo začít natáčet co nejdříve, ale lidská hvězda série má i jiné povinnosti. Justine Smith, který hraje ve filmu Tima Goodmana si totiž zahraje i v jiné sérii, kde pobíhají digitální potvory. Samozřejmě mluvím o třetím díle Jurského světa (či šestém díle Jurského parku). A i když se Pikachu chtěl vrátit na plac co nejrychleji, tak dinosauři byli přece jen rychlejší a herci byli na plac Jurského svět povoláni dříve. Ovšem netočilo se moc dlouho. Kvůli COVID-19 byla zastavena veškerá produkce a všechny filmy stojí. To platí i o Jurském světě. Až se kamery zase rozjedou, je jasné, že Jurský svět vzhledem k rozpočtu se bude točit dřív než Detective Pikachu. Tedy druhého dílu se dočkáme spíše v roce 2022.

Jak dostat Deadpoola do Pikachu... zase

img

V prvním díle propůjčil hlas Ryan Reynolds, jehož postava byla uvězněná v těle svého Pokémona Pikachu. Na konci se však objevil ve své lidské podobě. Po oznámení přípravy druhého dílu se řešila otázka, jak bude tentokrát Pikachu mluvit. Jedna verze nabízí, že tentokrát Pikachu bude mluvit Justine a lidského hrdinu si zahraje Ryan. Druhá verze, která je podle mě reálnější, je ta, že jeho postava Harryho Goodmana se prostě nechá dobrovolně přenést do Pikachu.

Jak je to se spin-offem?

img

Když šel do kin Detective Pikachu, začalo se spolu s druhým dílem mluvit o spin-offu, který se má inspirovat první generací her Red and Blue. Tento spin-off byl potvrzen i samotným studiem. Ovšem do dnešní doby o tomto projektu nemáme žádné pořádné informace. Víme, že se chystá, ale kdy? Nikdo neví.


Vydáno: 18.4.2020 22:30 | 
Přečteno: 1823x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Detective Pikachu:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.