×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Detective Pikachu bude úvodní film nového filmového universa

Detective Pikachu bude úvodní film nového filmového universa

Zdá se, že Detective Pikachu nebude jediný hraný film, který nás čeká.

Před 10 lety odstartoval Marvel svojí MCU hotovou filmovou revoluci a od té doby se ho snaží jednotlivá filmová studia napodobit. Studio Legendary se pokusí svůj propojený filmový svět vystavit na Pokémonech a jako výchozí bod si zvolili film Detektive Pikachu.


Do premiéry filmu Detektive Pikachu zbývá ještě pár měsíců, ale studio Legendary, které vlastní práva na hranou verzi Pokémonů, má již velké plány.
Producent filmu Ali Mendes věří, že svět Pokémonů je velmi bohatý na skvělé příběhy. O světě Pokémonů řekl:
„Jde o velmi bohaté universum. Když se ocitnete uvnitř, je tu spoustu směrů, kterými se můžete vydat. Snažíme se natočit první film správně a až to uděláme uvidíme, kam se poté vydáme, ale určitě [přemýšlíme o novém universu]. Je tu mnoho možností. Pokud jde o Pokémony, jsou jich stovky. Budeme jich mít ve filmu hromadu, ale chtěli bychom si v určitou dobu hrát se všemi z nich."

Film momentálně vidělo testovací publikum. Film byl podle prvních reakcí velmi zábavný a hlavně obsazení se povedlo. Ovšem i tak se v něm objevilo údajně pár malých chybiček.


Že studio chce značku využít na plno, bylo poznat už před pár měsíci, kdy jeden zaměstnanec studia na otázku kolem možného pokračování odpověděl:
„Momentálně jsme s filmem velmi spokojení a již teď máme několik nápadů, jak by mohl příběh pokračovat. Kromě Detektiva Pikachu chystáme i film podle původních her (myšleno hry RED a BLUE)."


Vypadá to, že v budoucnu budeme mít o příděl Pokémonů v hraném filmu postaráno. Vše ovšem závisí na celkových tržbách. Pokémoni jsou dost velký fenomén, aby přitáhl lidi do kin. Ovšem jestli z filmu bude hit uvidíme až v květnu.


Chtěli byste vidět Pokémonní universum?

Vydáno: 22.3.2019 0:14 | 
Přečteno: 1076x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Detective Pikachu:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.