×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Detective Pikachu: film podle prvních reakcí zlomil videoherní prokletí

Detective Pikachu: film podle prvních reakcí zlomil videoherní prokletí

Film se rychlostí hbitého útoku blíží do našich kin. Co říkají novináři, kteří už měli možnost ho vidět?

DOOM, Resident Evil, Lara Croft, Super Mario Bros. To jsou jen některé filmy podle videoherní předlohy, které se snažily o úspěch na plátnech kin. Většina z nich propadla v zapomnění poté, co si na sebe vydělali. Videoherní filmy to nikdy neměly lehké. Fanoušci chtějí vidět na plátně své oblíbené postavy tak, jak je znají. Problém je i u lidí, kteří se se značkou setkávají poprvé. Jim musí tvůrci vysvětlit, kdo je kdo a proč to tak funguje. Desítky filmů pohořeli. Ovšem teď přichází žlutá naděje.

Film je povinnost pro milovníky Pokémonů

Napřed se zaměříme na reakce těch, co se v minulosti již s Pokémony setkali.
Podle prvních reakcí film dokonale přebírá to, v čem je seriál tak populární. Komunikace mezi herci a digitálními Pokémony působí tak reálně, že byste řekli, že Pokémoni skutečně na place jsou. Nejvíc času si pro sebe bere Pikachu, ovšem své obdivovatele má i Psyduck. Podle všeho nás čeká skvělý film, který ctí, jak herní, tak seriálovou předlohu. Ryan Reynolds jako Pikachu je prý už jen zlatá třešnička na tomto fantastickém dortu.


Neznalí Pokémonů nepřijdou zkrátka

Ne každý ovšem zná Pokémony a tak váhá, jestli jim vůbec dát v této formě šanci. Podle novinářů, kteří se setkali s Pokémony takto po prvé, by rozhodně měli. Film totiž obsahuje velice silný příběh, ve kterém se mísí napětí a zábava. Ve filmu se pořád něco děje a i ti, co neznají všechny potvůrky z tohoto světa, si přijdou na své.Vypadá to, že nás čeká film, který potěší každého, ať už je fanoušek, nebo ne. Jestli bude mít film úspěch i u diváků se dozvíme již tento týden.

Vydáno: 5.5.2019 14:37 | 
Přečteno: 1767x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Detective Pikachu:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.