×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti

Dnes bude k jídlu Pokémon! Co se jí ve světě Pokémonů?

Dnes bude k jídlu Pokémon! Co se jí ve světě Pokémonů?

Pokémon je vhodný nejen na zápasy, ale, jak jsme mohli několikrát vidět, i na pánev.

Titulní obrázek článku

Jedna z největších otázek světa Pokémonů je, co zde vlastně lidé jí. Předpokládá se, že stejně jako v našem světě je i v tomto světě většina lidí všežravci. Jelikož se ale ve světě Pokémonů údajně skutečná zvířata nevyskytují. Znamená to, že si v neděli dopřávají Tepig, knedlo, zelo? Pojďme tomu přijít na kloub!

Pokémon na talíři

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Ano, ve světě Pokémonů lidé jí Pokémony. Seriál i hry na tento fakt již párkrát poukázaly.

img

Třeba takový Farfetch'd byl lidmi téměř vyhlazen, protože se z jeho masa dělala jedna nejlepších polévek, jakou bylo možné ochutnat.

img

V epizodě 18 první série s názvem Tentacool & Tentacruel si vedoucí hotelu Nastina stěžuje, že Tentacool se nedá vůbec jíst pro jeho odpornou chuť.

img

Dalším důkazem, že lidé jedí Pokémony je ten, že se postavy v seriálu několikrát pokoušely sníst Magikarpa. I když tento Pokémon je podle PokéDexu spíše kost než maso, i tak se do něj pár lidí zakouslo.

img

V epizodě 48 první série s názvem Čí bude Togepi? chce James udělat z Togepiho vejce míchaná vajíčka a jako přílohu použít rýži.

img

Ovšem abychom nehledali jen v seriálu pojďme se podívat do hry na jedno veřejné tajemství. Ve hře se vyskytuje jídlo s názvem Slowpoke tail, který se dělá skutečně ze Slowpoke a můžete si to dát v několika hrách napříč generacemi.

img

Pokud vám nechutná Pokémon, tak co třeba ryba?

Ve světě Pokémonů jsou i reálná zvířata a párkrát se objevila i na obrazovce.

img

V epizodě 15 první série s názvem Bitva na palubě sv. Anny vidíme naše hrdiny, jak si dopřávají skvělé jídlo. Když se podíváte líp, tak uvidíte, že se nabízí kuřecí stehna či humr.

img

V epizodě 55 první série s názvem Zapeklitá hádanka navrhuje Ash, aby na cestu použili koně. Ne Ponytu, ale koně. To znamená, že koně zde stejně jako v našem světě používají lidé jako dopravní prostředek.

img

V jednom díle seriálu konktrétně s číslem 19 a názvem Duch dívčího útesu se Gastly v boji s Ekansem promění v lasičku. Přecejen Pokémon, jako je například Zangoose, v té době ještě neexistoval, a tak tvůrcům nezbývalo než šáhnout po skutečném zvířeti.

img

Párkrát jsme mohli v seriálu zahlédnout i naše klasické ryby. Například na stadiónu města Cerulean mají obří akvárium. V epizodě 72 první série s názvem Vydej se na západ, Meowth narazí právě Meowth na rybí kost.

img

Jak to tedy celé je?

img

Už víme, že se ve světě Pokémonů jí Pokémoni a že se tam vyskytuj a taktéž jí i normální zvířata. Tedy můj závěr je takovýto. Prostě ve světě Pokémonů se lidé pokusí sníst vše, co jim dáte na talíř.

Doufám, že jsem vám aspoň částečně pomohl vyjasnit tuto gurmánskou záhadu.


Vydáno: 25.4.2021 13:16 | 
Přečteno: 2099x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
cciissaarr
Myslíte že vegetariáni jí travní Pokémony ??
icon odpověděl(a)
koca2000
Je to možné, ale asi jenom některé, protože ne všichni travní Pokémoni jsou rostliny.
icon , - odpovědět
Sinraptor
Neměl by místo toho zangoose být yangoos nebo gumshoos? Promiň za gramatiku
icon odpověděl(a)
Ricmont
Já to bral tak že Zangoose je přirození nepřítel Sevipra. Takže kdyby té době existoval Zangoose tak by mohl být pořízení nepřítel Ekanse