×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Filmy, Novinky

Druhý pokus o filmový Live-action svět Pokémonů, tentokrát pod Netflixem

Druhý pokus o filmový Live-action svět Pokémonů, tentokrát pod Netflixem Jeden pokus nevyšel, ale již se chystá další.

Titulní obrázek článku

Detective Pikachu měl otevřít filmový svět Pokémonů. Bohužel, i když byl film kriticky přijat dobře, tak výsledky vzhledem k popularitě značky nebyly po finanční stránce vůbec dobré. Ovšem naděje na filmového Reda či Ashe stále žije, protože o slovo se podle zatím neoficiálních informací hlásí Netflix!

Co mělo být?

img

Ještě před premiérou Detective Pikachu se začalo pracovat na dvou filmech. Prvním měl být spin-off, který by adaptoval první herní generaci (Red and Blue). Druhým pak mělo být pokračování Detective Pikachu (měla také vyjít hra Detective Pikachu 2, o které už dlouho nepadlo ani slovo). O spin-offu se pak už moc nemluvilo. To k pokračovaní Detective Pikachu jsme přece jen pár zpráv měli. Všechny naděje ale pohřbil herec Tima, Justice Smith, když řekl, že se na žádném pokračovaní nepracuje a ani v blízké budoucnosti nebude.

Co teď bude?

img

Pro fanoušky však svitla nová naděje. Netflix podle všeho začal připravovat hraný seriál ze světa Pokémonů. Zatím víme, že by se mělo spolupracovat se studiem, které oživilo Pokémony právě v Detective Pikachu a hlavním showrunnerem by se měl stát Joe Henderson, který pracoval na Luciferovi.

Ovšem pokud Netflix něco získá pod sebe, tak to chce vytěžit na maximum. Stalo se to Zaklínači a podobný styl čerpání značky čeká evidentně i Pokémony. Podle nových neoficiálních zpráv Netflix totiž myslí i na celovečerní film. A já se jen modlím, aby to nedopadlo stejně jako Death Note, které se také hlásí opět o slovo.

Může to mít úspěch?

img

Netflix má výhodu v tom, že je to streamovací služba a peníze, které investuje do svých projektů, se jim nějakým způsobem vrátí, i když ne přímo přes avizovaný projekt. Ovšem Pokémoni jsou na Netflixu velice populární, a tak je veliká šance, že i Netflix verze bude mít úspěch. Ovšem jestli to bude takový úspěch, aby Netflix začal vydávat dva filmy do roka a řadu seriálů... No necháme se překvapit.

Jedna éra Live-action Pokémonů skončila, aby mohla další začít. Snad bude mít větší úspěch než ta minulá.


Vydáno: 14.11.2021 20:02 | 
Přečteno: 705x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Detective Pikachu:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.