×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Fanoušci Sereny chtějí její návrat do seriálu

Fanoušci Sereny chtějí její návrat do seriálu

Serena si během svého působení získala velkou základnu fanoušků a ty bojují za její návrat.

Pokud by jste hledali nejčastější otázku, kterou fanoušci tvůrcům seriálu dávají, tak byste jistě narazili na tuto: „Vrátí se Serena zpět do seriálu?“ Serena si za svojí dobu v Pokémonech dokázala získat plno srdcí fanoušků seriálu. Jejich základna je tak velká, že jí třeba taková Iris může jen závidět. Tato postava se dokonce dostává do čela žebříčků popularity, kde o první místo bojuje s Misty.

Petice na Change.org

Fanoušci tak moc chtějí Serenu zpátky, že na webu Change.org založili petici pro její návrat. Momentálně má přes 1800 podpisů.
Petici najdete zde.

Proč chtějí fanoušci Serenu zpět?

Hlavním důvodem zde bude její vztah s Ashem. Pokud jste viděli sérii z Kalosu, tak víte, že Serena k Ashovi chová hluboké city. Tyto city ovšem dá najevo, až na konci série, kdy se rozhodne Ashe políbit. Tento polibek rozdělil fanoušky na dva tábory. Jeden, co chtěl, aby Serena a Ash skočili spolu #TEAMSERENA a na ty, co chtěli, aby dala ruce od Ashe pryč, protože patří Misty #TEAMMISTY.

Fanoušci totiž chtějí vědět, jak by pokračoval vztah Sereny a Ashe, kdyby se rozhodli spolu tentokrát jako pár cestovat po regionu Galar.
Milostný vztah není ovšem jediný důvod, proč je její návrat do seriálu tak žádaný. Serena měla v seriálu skvěle napsaný příběh. Zatímco příběhy Dawn a Misty spíše sloužily jako doplňkové vedlejší linie, tak Serena dostala skvělý příběh o tom, jak hledá svojí cestu ve světě, kde kolem ní už každý ví, kam směřuje. A fanoušci této postavy by rádi věděli, jak daleko po své cestě ušla.


Co mluví za její návrat?

Indicie k jejímu návratu jsou v poslední epizodě série. Prvním důkazem, že se vrátí (i když to tady může platit i o Clementovi a Bonnie) je název epizody: „Do dne kdy se zase sejdeme“ nebo „Dokud se zase neutkáme“. Tento název může znamenat, že tvůrci se Serenou tak docela neskočili. Druhý důkaz nám dala sama Serena. Když se loučila s ostatními, řekla Ashovi: „Až se příště setkáme, tak budeš koukat, jak jsem vyspěla.“ Tato věta v očích fanoušků Sereny vzbudila nadějim že ji v seriálu ještě uvidíme.


Co na to tvůrci?

Pokud jde o reakci tvůrců, tak ti se nebrání tomu, aby vztah mezi Ashem a Serenou pokračoval. Jen na to nepřišla ta správná chvíle. Serena se musí naučit postarat sama o sebe. Do teď putovala s lidmi, kteří jí kdykoliv přispěchali na pomoc, a nikdy se nemusela spoléhat jen sama na sebe (pokud nepočítáme první epizody, než se připojila k ostatním). Tvůrci chtějí ukázat, že Serena opravdu vyspěla.

Tvůrci dali na jednom Pokémon srazu fanouškům i odpověď na otázku, která, jak jsem si řekli, rozdělila fanoušky na dva tábory. Jsou Ash a Serena teď pár? Jejich odpověď byla, že Ash začal po polibku cítit k Sereně to, co ona k němu. Ovšem jelikož jí nechtěl stát v její cestě, tak se jen usmál a nechal si probouzející se city pro sebe.Chtěli byste Serenu v seriálu znovu vidět?

Vydáno: 14.3.2019 21:13 | 
Přečteno: 5045x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Serena návrat odpovědět
avatar
Budu muset vůbec bohužel být rád, že se někdy Serena objeví.
icon , Serena v epizodách odpovědět
avatar
V tomhle případě, nevím co bych na to řekl ,ale určitě s tím ,že se Serena a Ash na delší dobu nesetkají, tak s tím určitě nesouhlasím, prostě nechápu ,proč by se neměli Ash a Serena někdy na delší dobu setkat, to prostě nechápu. Protože tím pádem nechápu to rozloučení Ash a Serena v poslední epizodě 47 série XYZ.
Já doufám ,že někdy napadne výtvarníky z Japonska ,že když něco udělali, tím myslím ten vztah Ashe k Sereně a naopak, tak že by to měli také dokončit alespon dobrým tedy nejlepším koncem mezi Ashem a Serenou v té nějaké epizodě série Sword and Shield.
icon odpověděl(a)
koca2000
Řekl bych, že o to právě jde. Tvůrci se nechtějí tolik vrtat ve vztazích v seriálu, který je primárně cílený pro děti kolem 10 let. Navíc v Japonsku se seriál vysílá v televizi bez přestávky, takže pochybuji, že tam mají čas na reprízy XYZ, aby nový diváci pochopili, o co jde. [Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon , Serena návrat odpovědět
avatar
Epizoda 109: [Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, nechceme nikomu spoilerovat děj epizod, které ještě ani v Česku oficiálně nevyšly. Abychom se zde zároveň mohli bavit o spoilerech z nových epizod, máme zde vlákno na fóru: https://pokemaniak.cz/index.php?m=topic&id=11424.

[Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon , Serena návrat odpovědět
avatar
Já myslím, že se určitě musí objevit Serena u nejsilnější bitvy Ashe a bude fandit samozřejmě Ashovi. Já myslím ,že by to mohlo takhle být někdy v té epizodě, která až bude tak bude.
icon , Serena návrat odpovědět
avatar
[Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon , Serena návrat odpovědět
avatar
Mě napadlo ,že by návrat Sereny mohl být po epizodě 103 v epizodě 104 v té sérii Sword and Shield, protože když se Ash setká s Clemontem a Bonnie v epizodě 103 ,tak by se mohl setkat taky se Serenou pro změnu v epizodě 104 v oblasti Kalos.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Ty jsi nejspíš hodně velký fanoušek Sereny 1
icon , Serena návrat odpovědět
avatar
Ta paní se kterou si rozumí Serena okolo témata pokémon showcases se jmenuje Palermo, jen tak aby se vědělo koho tím myslím.
icon , Návrat Sereny odpovědět
avatar
Podle mě se vrátila do oblasti Kalos , protože tam má nějakou paní se kterou si velmi rozuměli o tématu Pokémon Showcases a její soutěžení v ní. Serena nakonci série Xyz odletěla do oblasti Hoenn kvůli dalšímu soutěžení v Pokémon Showcases a potom se vrátila do oblasti Kalos aby všechno co udělala v Hoenn oblasti řekla paní se kterou si rozumí okolo tématu Pokémon Showcases. Sice nevím jestli by se tam setkala s Ashem, ale proto si myslím, že je v oblasti Kalos.
icon , Návrat Sereny odpovědět
avatar
Serena někdy se podle mě určitě objeví v nějaké epizodě sword and shield, sice se nemusí objevit v této sérii, ale musí se někdy objevit, protože na konci série Xyz řekla Serena - Ashovi, že až se setkají ,tak získá dobrého přítele ,který se mu bude líbit.Kvůli tomu si myslím, že se Serena někdy objeví a bude cestovat s Ashem někde.
icon , Návrat Sereny odpovědět
avatar
Mohla by být epizoda série sword and shield se Serenou, když třeba se Ash a Go objeví v oblasti Hoenn kvůli něčemu, tak by se mohli setkat a spolu cestovat i s Goem tedy pokud bude ta epizoda někdy.Já to doufám v ní.
icon odpověděl(a)
koca2000
Chápu, že si opravdu přeješ Serenu v seriálu zase vidět, ale upřímně pochybuji, že by s Ashem ještě někdy cestovala. Objevit se asi může, ale nemyslím, že by zůstala delší dobu.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Serena momentálně nemusí být Hoenn. Ano putovala tam po konci XYZ ovšem momentálně může být v jakémkoliv regionů. Narozdíl od Klemonta či Brocka není vázána na jednu oblast

Strana:  1 2   další »