×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Fanoušci Sereny chtějí její návrat do seriálu

Fanoušci Sereny chtějí její návrat do seriáluSerena si během svého působení získala velkou základnu fanoušků a ty bojují za její návrat.

Pokud by jste hledali nejčastější otázku, kterou fanoušci tvůrcům seriálu dávají, tak byste jistě narazili na tuto: „Vrátí se Serena zpět do seriálu?“ Serena si za svojí dobu v Pokémonech dokázala získat plno srdcí fanoušků seriálu. Jejich základna je tak velká, že jí třeba taková Iris může jen závidět. Tato postava se dokonce dostává do čela žebříčků popularity, kde o první místo bojuje s Misty.

Petice na Change.org

Fanoušci tak moc chtějí Serenu zpátky, že na webu Change.org založili petici pro její návrat. Momentálně má přes 1800 podpisů.
Petici najdete zde.

Proč chtějí fanoušci Serenu zpět?

Hlavním důvodem zde bude její vztah s Ashem. Pokud jste viděli sérii z Kalosu, tak víte, že Serena k Ashovi chová hluboké city. Tyto city ovšem dá najevo, až na konci série, kdy se rozhodne Ashe políbit. Tento polibek rozdělil fanoušky na dva tábory. Jeden, co chtěl, aby Serena a Ash skočili spolu #TEAMSERENA a na ty, co chtěli, aby dala ruce od Ashe pryč, protože patří Misty #TEAMMISTY.

Fanoušci totiž chtějí vědět, jak by pokračoval vztah Sereny a Ashe, kdyby se rozhodli spolu tentokrát jako pár cestovat po regionu Galar.
Milostný vztah není ovšem jediný důvod, proč je její návrat do seriálu tak žádaný. Serena měla v seriálu skvěle napsaný příběh. Zatímco příběhy Dawn a Misty spíše sloužily jako doplňkové vedlejší linie, tak Serena dostala skvělý příběh o tom, jak hledá svojí cestu ve světě, kde kolem ní už každý ví, kam směřuje. A fanoušci této postavy by rádi věděli, jak daleko po své cestě ušla.


Co mluví za její návrat?

Indicie k jejímu návratu jsou v poslední epizodě série. Prvním důkazem, že se vrátí (i když to tady může platit i o Clementovi a Bonnie) je název epizody: „Do dne kdy se zase sejdeme“ nebo „Dokud se zase neutkáme“. Tento název může znamenat, že tvůrci se Serenou tak docela neskočili. Druhý důkaz nám dala sama Serena. Když se loučila s ostatními, řekla Ashovi: „Až se příště setkáme, tak budeš koukat, jak jsem vyspěla.“ Tato věta v očích fanoušků Sereny vzbudila nadějim že ji v seriálu ještě uvidíme.


Co na to tvůrci?

Pokud jde o reakci tvůrců, tak ti se nebrání tomu, aby vztah mezi Ashem a Serenou pokračoval. Jen na to nepřišla ta správná chvíle. Serena se musí naučit postarat sama o sebe. Do teď putovala s lidmi, kteří jí kdykoliv přispěchali na pomoc, a nikdy se nemusela spoléhat jen sama na sebe (pokud nepočítáme první epizody, než se připojila k ostatním). Tvůrci chtějí ukázat, že Serena opravdu vyspěla.

Tvůrci dali na jednom Pokémon srazu fanouškům i odpověď na otázku, která, jak jsem si řekli, rozdělila fanoušky na dva tábory. Jsou Ash a Serena teď pár? Jejich odpověď byla, že Ash začal po polibku cítit k Sereně to, co ona k němu. Ovšem jelikož jí nechtěl stát v její cestě, tak se jen usmál a nechal si probouzející se city pro sebe.Chtěli byste Serenu v seriálu znovu vidět?

Vydáno: 14.3.2019 21:13 | 
Přečteno: 1371x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Serena na konci řady odjela do aloly... Ale v alole nebyla. Takže to upřímně nechápu
icon odpověděl(a)
koca2000
To není pravda. [Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
avatar
Ze si stahuju nejake retardovane titulky fakt....
icon , proč odpovědět
avatar
proc misty a ash
icon odpověděl(a)
Ricmont
Protože Misty byla první hlavní ženský charakter v seriálu a spolu s Ashem měli vynikající chemii. Určitě bych doporučil se podívat na první až pátou sérii a bude tito jasné
icon , #TeamMisty odpovědět
Raven
Mám radši Misty 2
icon odpověděl(a)
Ricmont
Tak to chápu. Serenu mají raději nový fanouškové kteří začali sledovat seriál nedávno. Zatím co Misty má místo v srdcích těch co mají rádi dnes klasiku