×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Galar formy a noví rivalové v Pokémon Sword & Shield

Galar formy a noví rivalové v Pokémon Sword & Shield

Po Alola formách přichází Game Freak s Galar formami a také s novými rivaly.

Pokémon Sword & Shield vyjdou na Nintendo Switch už 15. listopadu a Nintendo a Game Freak nám ukazují další kousek této nové hry. Čeká nás toho hodně, Team Yell, Galar formy, formy měnící Pokémon a Pokémoni chodící do práce. Nebudu zdržovat a podíváme se na to!

Galar formy

Weezing

img
Jedovatý plynný Pokémon
Typ: poison/fairy
Ability: Levitate/???
Galarský Weezing nasává ústy jedovatý vzduch a z komínu na své hlavě vypouší čistý vzduch. Tak nahromadí ve svém těle jedy, které je při souboji schopen vypustit jako jedovaný mrak.

Zigzagoon

img
Malý mývalí Pokémon
Typ: dark/normal
Ability: Pickup/Gluttony
Galarský Zigzagoon je neustále v pohybu a nikdy se neusazuje. Obývá všechna místa v regionu. Užívá si souboje a rád je vyprovokovává tak, že běhá kolem lidí a ostatních Pokémonů.

Linoone

img
Běhající Pokémon
Typ: fairy
Ability: Sweet Veil
Alcremie dokáže produkovat šlehačku, která je chutnější, čím víc je Alcremie šťastná. Mnoho kuchařů jí má za partnera, protože dezerty z této šlehačky jsou výborné. Když je pod útokem, vypustí sladkou šlehačku. Když ji oponent sní, ztratí chuť zápasit a ona má čas utéct.

Obstagoon

img
Blokující Pokémon
Typ: dark/normal
Ability: Reckless/Guts
Obstagoon je unikátním vývojovým stádiem Linoona, které se v jiných regionech nenachází. Nikdy nezačíná útočit jako první. Snaží se vyprovokovat nepřítele k útoku, pak útok odrazit pomocí útoku Obstruct a provést protiútok.

Pokémoni měnící svou formu

img img

Někteří Pokémoni v regionu Galar mohou změnit svou formu působením herních itemů nebo Ability. Při této změně formy může dojít ke změně typu útoků, vzhledu i Ability. Prvním Pokémon s touto vlastností, který byl odhalen je Morpeko. V jeho základní formě je to elektrický Pokémon. Když je hladový a použije Ability Hunger Switch změní se na temného Pokémona.

Nové Postavy

Bede

img

Bede je jedním z vašich rivalů. Je zkušený v Pokémonních soubojích, ale má více cílů než jen stát se šampionem Galarské ligy.

Marnie

img

Marnie je vaším dalším soutěživým rivalem. Spolu se svým Morpekem se snaží stát se šampionem Galarské ligy. Má mnoho oddaných fanoušků, kteří ji obdivují kvůli jejímu stylu a strategii.

Tým Yell

img

Tým Yell je skupina potížistů a fanoušků Marnie. Obtěžují všechny trenéry, aby Marnie usnadnili cestu k titulu šampiona. Vždy, když Marnie bojuje, jsou poblíž a povzbuzují ji. Během cesty na ně mnohokrát narazíte.

Práce pro Pokémony

img

V regionu Galar chodí do práce nejen lidé, ale i Pokémoni. V Pokémonních centrech si můžete prohlédnout nabídku práce pro Pokémony a poslat je pracovat i přímo z boxu. Za práci dostává Pokémon zkušenosti. Jejich množství se liší podle délky práce a také podle toho, jak moc se typ Pokémona hodí k typu práce. Během práce může Pokémon také najít vzácné itemy.


Vydáno: 7.8.2019 17:21 | 
Přečteno: 1490x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Proč? Regionální varianta i zde je důkaz že tvůrcům dochází inspirace. Obstagoon vypadá zatím ze všech Pokémonů z regionů Galar nejhůř a to zde máme šlehačku. Tým Yell je pro hru asi stejně důležitý jako tým Skull v S&M. Takže místo zločinecké organizace dostaneme spíše vtipnou skupinu. Na Galar jsem se těšil ale pomalu se z toho stává Sun and Moon na Britských ostrovech
icon odpověděl(a)
koca2000
Já bych se zatím neukvapoval. Bylo odhaleno teprve 16 nových Pokémonů a času ještě zbývá hodně. Mimochodem k těm počtům nových Pokémonů:
Sun & Moon - 81 nových + Alola verze
X & Y - 69 nových + Mega Evoluce
Black & White - 156 nových
Diamond & Pearl - 107 nových
Ruby & Sapphire - 135 nových
Gold & Silver - 100 nových
Red & Blue - 151 nových
Počkal bych, kolik bude ve finále nových Pokémonů teď, ale i přes přidání Alola nebylo nových Pokémonů v S&M zase o tolik méně než v předchozích hrách.
icon odpověděl(a)
Scoby
Já osobně se na Galar těším... Už ten nádech "Anglie" mě hodně láká, hra přináší i nové mechaniky. Je však jasné, že do určité míry se dočkáme i mechanik z předchozích her... A upřímně, to, že se ukáže nějaký starší pokémon s novým vzhledem, za mě je to jedině dobře. Nebral bych to jako známku toho, že tvůrcům docházejí nápady, ale jako to, že už teď známe cca tisíc Pokémonů, ale stále nezapomínají na ty starší, ž jiných regionů a pracují s celým dexem... Pro nového hráče to bude další Pokémon do Pokédexu, pro skalního fantu to bude pomrknutí za starší generací, každý si z toho vezme něco a to se mi na této myšlence zamlouvá.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Na Galar jako Anglii se samozřejmě těším. Pokud bude region zpracován jako Kalos/Francii jsem pro. Ale jsou věci které v Sun and Moon nefungovali jako je třeba Rottomdex. Které ho zde nacpali do mobilu. Přitom pokud má Sun and Moon jak v seriálu tak ve hře chybu je to Rottomdex. Chápu že chtěli do hry dostat Smart zařízení ale tohle je už trochu moc. Pokud jde o regionální varianta ty bych nechal na regiony jako je Alola prostě tam kde je na 70% jiné podnebí. Anglické podnebí se zase tolik neliší ood toho našeho aby se zde museli Pokemoni vyvíjet jinak