×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Inspirace při tvorbě regionu Galar

Inspirace při tvorbě regionu GalarVítejte v Ang... regionu Galar!

Pokémon Sword a Shield nám kromě nových startéru ukázal i region, ve kterém se bude nový příběh odehrávat. Jistě víte, že je Galar inspirovaní Anglií a názvy Sword (Meč) a Shield (Štít) mají odkazovat na rytířkou minulost Anglie. A pokud ne, tak teď už ano.

Pojďme se teď spolu podívat na Galar trochu zblízka.

Zima, lesy, louky

Jsou věci, které se nezmění a mezi ně patří různá podnebí v regionu. Opět nás čekají hluboké lesy, dlouhé lány zelené trávy i zamrzlá místa. Tohle všechno nás čeká i v Galar regiónu. Důvod je jednoduchý. Různá podnebí nám nabízí rozdílné Pokémony, ať už jde o ohnivý typ na poušti nebo ledový uprostřed zasněženého údolí.

Galar X Anglie

Jak jsme si řekli, Galar je inspirován Anglií a stejně jako si Kalos vzal něco z Francie a Alola něco z Hawaie, tak si Galar vzal několik míst z Anglie.


Typická anglická vesnice

Pokud začnete na Jihu oblasti, objevíte malou vesnice (z této vesnice bude pravděpodobně pocházet v anime Ashův dívčí doprovod a ve hře zde budeme začínat.) Když se podíváte zblízka, tak zjistíte, že domky v této vesnici jsou podobné reálným domům v Anglické vesnici či menším městě.

Most

Pokud budeme po mapě pokračovat nahoru, tak uvidíme dvojici jezer tu necháme stranou a budeme se věnovat blízkému mostu. Ten by podle všeho mohl být inspirován „Sankeyským viaduktem“.

Jezera

Pojďme se vrátit k těm jezerům. I ty mají reální základ v místě „Like District National Park". Můžeme zde vidět i ten malý ostrůvek.

Britský parlament

Nad jezery je vidět budova s hodinovou věží. Tady není o čem mluvit, jedná se jasně o Britský parlament a Big Ben.

Města na severu

Na severu regionu máme nad sebou dvě města (jedno z nich bude zaručeně jedno z klasických obchodných měst, které máme v každé Pokémon hře), ale ani u jednoho vám nedokáži říct, jakými městy se inspirují, i když typuji, že město výše může být inspirováno Londýnem. Jako důkaz může sloužit ruské kolo, které bylo vidět v traileru. U města níže ovšem nedokáži určit, jaké město bylo předlohou.

Věděli jste o této inspiraci?

Vydáno: 10.3.2019 12:19 | 
Přečteno: 861x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.