×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Inspiruje se Pokémon Sword & Shield u The Last of Us: Part II?

Inspiruje se Pokémon Sword & Shield u The Last of Us: Part II?

Je možné, že se Pokémon Sword & Shield inspiruje u The Last of Us: Part II?

V pátek se na oficálním YouTube kanálu Pokémonů objevil živí přenos, který trval 24 hodin a jednalo se o záběr z kamery asistentky Sonii. Popisek u videa lákál trenéry k průzkumu regionu Galar.

Samotné video obsahovalo jediný záběr, ve kterém jsme sledovali les někde v regionu Galar. Občas se v záběru objevil nějaký Pokémon, kterého jsme my jako trenéři měli objevit. Ovšem většinou se jednalo jen statický záběr a pokud jste video nesledovali opravdu dlouho nebo neměli vážně štěstí, neviděli jste nic jiného než tento statický záběr.

img

S podobnou taktikou přišlo studio Naughty Dog pro svoji hru The Last of Us: Part II. Vizuálně se jedná o stejný postup, kdy dostaneme jeden záběr a k tomu hudbu, která má dodat na tajemnu celému videu. Naughty Dog tak nechali své fanoušky dívat se několik hodin na hořící auto či na ruku držící kladivo.

img

Zajímavostí je, že jak Pokémon Sword and Shield, tak i The Last of Us: Part II patří dlouhodobě mezi nejočekávanější hry. Ale že dvě rozdílná studia, které vyvíjí zcela rozdílné hry, použijí stejný způsob propagace je vážně úžasné.


Vydáno: 6.10.2019 20:34 | 
Přečteno: 707x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.