×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon na E3

Pokémon na E3Další informace o Pokémon: Let´s Go, Pikachu a Pokémon: Let´s Go, Eevee byly představené prostřednictvím prezentace společnosti Nintendo Treehouse Live na E3 v Los Angeles, kde představitel z GAME FREAK Junichi Masuda předvedl nové detaily hry.

Úplně nový park GO pomůže hráčům spřátelit se s Pokémonem z Pokémon GO. Samotný Park se v Pokémon: Let´s Go, Pikachu! nebo Pokémon: Let´s Go, Eevee! aktivuje jakmile hráč dosáhne určitého bodu hry.

obrázek

Oblast Kanto nikdy nevypadala lépe než v Pokémon: Let´s Go, Pikachu! a Pokémon Let´s Go, Eevee!. Veteráni, kteří znají staré hry zde naleznou známe oblasti v novém kabátě.

obrázek

Pokémon: Let´s Go, Pikachu! a Pokémon: Let´s Go, Eevee! bude obsahovat tréninkový systém, v němž mohou hráči používat různé "bombóny" pro posílení svého Pokémona. Zvyšování Pokémona nikdy nebylo sladší!

obrázek

Hráči budou navzájem schopni obchodovat s Pokémony a zapojit se do klasických i dvojích zápasů s ostatními online hráči. (Aby bylo možné používat funkce online, bude potřeba odběr služby Nintendo Switch.) Tato funkce bude dostupná také všem hráčům prostřednictvím místního bezdrátového připojení.

obrázek

Vydáno: 13.6.2018 15:44 | 
Přečteno: 935x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.