×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Je tu anglická úvodní znělka 23. série jménem Pokémon Journeys!

Je tu anglická úvodní znělka 23. série jménem Pokémon Journeys!Kanada už má svou premiéru za sebou a my díky tomu víme, jak vypadá intro této série!

V Kanadě televize Teletoon začala s vysíláním 23. série, která se jmenuje Pokémon Journeys. Aktuálně je v plánu odvysílat první 4 díly. V sobotu 9. května byl vůbec poprvé na světě odvysílán první díl série, který se v anglickém dabingu jmenuje Enter Pikachu!. Díky tomu se nyní můžeme podívat na anglickou úvodní znělku nejnovější série seriálu. Na pozadí hraje píseň The Journey Starts Today od skupiny Walk off the Earth.

Jak se vám anglická znělka líbí?


Vydáno: 10.5.2020 22:44 | 
Přečteno: 1835x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Ale kdy už bude sun and moon ultra legends druhá půlka
icon odpověděl(a)
Ricmont
Tohle se zatím neví. V US je série kompletní snad kromě jednoho dílu takže můžou v klidu navázat s Journeys. Bohužel Netflix má ve Východním bloku kam patříme i my jiné obchodní zástupce. Proč se ovšem nepodařilo vypustit u nás celou sérii nikdo neví. Netflix dokonce sám tvrdí že víc jak 27 epizod Ultra Legends není a že je série kompletní
icon odpověděl(a)
koca2000
Jenom doplním, že více než 27 epizod je dostupných jen v USA a Jižní Korei. Dokonce i v Kanadě je na Netflixu jen prvních 27 epizod ze Sun & Moon Ultra Legends a to přitom na kanadské stanici TeleToon už dávají Journeys.