×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Kam se může posunout anime Pokémon?

Kam se může posunout anime Pokémon?Jakým směrem by se seriál mohl vydat?

V minulých dnech se začaly objevovat první střípky informací k 23. sérii seriálu Pokémon. Ale ty nám daly spíše více otázek než odpovědí. Pojďme si spolu zapřemýšlet, o čem by nová série mohla být.

Tvůrci se budou snažit zapomenou na Sun and Moon

Ruku na srdce, je tady někdo, kdo si za pár let řekne: „Hele, mohl bych o víkendu kouknout na Sun and Moon.“ Asi nás moc nebude a to samé si myslí i tvůrci. A tak se k celému příběhovému archu nebudou chtít v nadcházející sérii moc vracet. Dalo by se říct, že zde je pro tento příběhový arch připraven stejný osud jako v případě Black and White, u kterého se tvůrci tváří jako by nebyl a připomínají ho, jen když musí.

Nová postava a Ash jako legenda

Jednou dosti populární teorií je, že se příběh bude točit kolem nového trenéra/nové trenérky, který/á začne svojí cestu po regionu Galar. Ovšem místo toho, aby se tato postava setkala s Ashem, jako to bylo u May, Dawn a Sereny, bude tentokrát putovat sama. Ovšem i tak bude Ashe znát z povídaček od trenéru stadiónů, kteří jí budou informovat o silném trenérovi, který byl zde před ní. Ash by se pak mohl v seriálu náhodně objevit. Popřípadě se v Pokémonní lize postavit proti ní.

Ultimátní Pokémonní liga

Po teaser traileru se objevila další velice zajímavá teorie, a to že by Ash nemusel nutně putovat jen po jednom regionu, ale mohl by se dostat do celosvětové Pokémonní ligy, kde by musel navštívit jednotlivé regiony a zde získat odznak. A kde by se konalo vyvrcholení této obří akce? Přece v regionu Galar!

Restart seriálu aneb Sbohem Ashi a Pikachu

Ash měl 22 sezón na to, aby se stal mistrem Pokémonů. To by se mohlo zdát některým lidem už dost, a proto by mohli začít ztrácet zájem o Ashovo putování a tím i o seriál. Jedna z variant k oživení je restart za pomoci nové postavy. Ash by v této sérii neměl žádnou roli a nepadala by ani jedna zmínka.

Návrat Sereny

Nebudu vám lhát, tohle je i moje tajné přání. Jelikož je Pokémonnní svět podobný tomu našemu, tak se dá předpokládat, že regiony Galar a Kalos budou vedle sebe jako Francie a Británie. Tedy by se zde mohla objevit populární Serena, u které si mnoho fanoušků žádá její návrat.

Nic se nezmění

Ash přicestuje do Galaru. Pozná začínající trenérku, trenér stadiónu se vzdá svého místa a bude putovat s nimi. Ash získá plno nových pokémonů z nich jeden bude mimořádný (můj typ: Sobble) a získá odznaky. Půjde do ligy a jen tak mimochodem zachrání region před koncem světa. Stará známá šablona, která se až na pár výjimek drží několik let.


Ruku na srdce. Pokémonní hry se mění. Ve Sword and Shield bude plno změn a bylo by hloupé si myslet, že by neměly vliv na seriál, který je podle nich tvořen. Ovšem je otázka, jestli to bude ku prospěchu.


Napište nám, jaká je podle vás budoucnost seriálu.


Vydáno: 13.9.2019 17:33 | 
Přečteno: 1361x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Jako takhle, celkově ty série na sebe moc nenavazují už a jen je to opakování pořád dokola, proč nikdy ne začátku série třeba neznámí svou minulost? Kolik pokémonů měl atd, v Alole se třeba o Greninje nebo tak nikdy nezmínil ani o svých jiných pokémonech, prostě přechod na Alolu byl prostě v jednom díle.. zato Alola byla zase něco jináho než ostatní regiony, ale zajímá mě jestli někdy třeba oznámí že je champion v Alole protože to že je champion by ho mělo ovlivnit když ho bude chtít popřípadě někdo porazit, nebo něco.. Proč vždy v nové sérii dělají jakoby se zrovna narodil a má jen pikachu a nikde jinde nebyl? Proč třeba nemá Z-power pikachu ? Je to zase jako odznova a třeba se už ani nezmíní o Z-poweru nebo tak.. Alola trochu navazovala na Kanto s tím že tam byl Brock a Misty, ale jak to bude dál s tím že je ten champion? Určitě se tam musí někdy vrátit.. chtěl bych třeba aby udělaly něco že se bude vracet do různých regionu a bude mit zase ty pokemony jako měl předtím, třeba už ani nechcou ukázat Greninju.. Prostě vždy dělají jakože nic a to mě hrozně štve že to jede zase od znovu..