×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Kde je další Pokémoní film?

Kde je další Pokémoní film? O novém Pokémoním filmu se stále nic neví...

Titulní obrázek článku

Film Pokémon: Tajemství džungle (v Japonsku Pokémon: Coco) si v Japonsku odbyl premiéru už v roce 2020. Ovšem od té doby jsme se žádných informací o dalším filmu nedočkali. Pojďme se podívat na několik teorií, proč to tak asi je.

Nejdelší mezera mezi filmy

img

Nejdelší mezera mezi filmy byly dva roky. A to se alespoň vědělo, že další film přijde dříve nebo později do kin. Ovšem od premiéry Tajemství džungle uběhly již dva roky a my stále nevíme, jestli se na nějakém dalším filmu pracuje. Je tedy již teď jasné, že mezi Tajemství džungle a novým filmem bude doposud nejdelší pauza.

Film bude představovat novou generaci

img

O nové již deváté generaci se mluví už dlouho a letos bychom se mohli dočkat prvních ukázek Pokémonů. Proto by bylo skvělé někde tyto nové Pokémony ukázat. Seriál se bude nejméně ještě jednu řadu věnovat sérii Journeys a tak by zde na představení nových Pokémonů nebylo tolik prostoru. Ovšem film, to je jiná. Filmy již nejsou spojené se seriálem a mají volný prostor. Proto kdyby tvůrci chtěli fanoušky seznámit s novými Pokémony, mohli by je využít. To by znamenalo, že by nové Pokémoní filmy již nebyly každý rok, ale v rozmezí tří až pěti let podle délky působení generace.

Další filmy bude dělat Netflix

img

Netflix vloni získal práva na Pokémony a rozhodl se, že je v budoucnu využije opravdu ve velkém. V plánu je hraný seriál i film. Ovšem tady by plány Netflixu nemuseli končit. Netflix by se mohl ujmout i animovaných (kreslených) celovečerních filmů. Stejně mají na ty nejnovější ve většině zemí práva na distribuci, a tak proč by je nemohli rovnou natáčet.

Pokémoní filmy se v tichosti zrušily

img

Pokémoní filmy byly do devatenáctého filmu propojené se seriálem a tvořily tak velký propojený svět, který se těšil velké oblibě. Filmy totiž nabízely příběhy, které by se do seriálu v rámci jeho konceptu nehodily. Filmy tedy byly skvělou volbou, jak tyto lehce vedlejší příběhy divákům nabídnout. Ovšem pak přišel film číslo dvacet a s ním i kompletní restart filmové části. Diváci, kteří sledovali filmy jen kvůli propojení se seriálem, tedy odešli a Pokémoní filmy tak po finanční stránce začaly upadat. Tady konec spekulací. Toto je naprostá blbost. Pokémon filmy se stále těší velké oblibě a doma v Japonsku obzvláště. To ovšem neznamená, že se filmy nemohly z nějakého důvodu zrušit a tvůrci teď mlčky čekají, až se zapomene na to, že nějaké filmy byly.

Místo filmu přišly hry

img

Pro Pokémoní film nezbyl čas. Pokémon Company a Nintendo se totiž rozhodlo věnovat svůj čas hrám. A ono to dává smysl. Těch her za poslední dva roky bylo s Pokémony více než dost. V roce 2O21 vyšlo Pokémon UNITE, New Pokémon Snap a Pokémon Brilliant Diamond a Shining Pearl. Letos nám vyšel Pokémon Legends: Arceus. Tedy na hry to bylo opravdu bohaté období. Ovšem způsobilo by to, že bychom se nedočkali dalšího filmu? Možné to je.

A co myslíte vy? Proč nemáme zatím žádné informace o následujícím Pokémoním filmu?


Vydáno: 6.2.2022 23:28 | 
Přečteno: 1365x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.