×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti

Která místa by mohla být inspirací pro region v deváté generaci?

Která místa by mohla být inspirací pro region v deváté generaci?Regiony ve světě Pokémonů jsou inspirované reálnými místy. Která místa by se mohla stát inspirací pro nový region?

Titulní obrázek článku

V průběhu let se pro regiony staly inspirací státy, části kontinentů i města. Díky tomu je výběr prakticky neomezený, ale my přesto vybereme jen pár.

Austrálie a Oceánie

img

Austrálie a Oceánie kombinují několik přírodních prvků, které by se daly při tvorbě nového regionu využít. Například sopečné ostrovy či korálový útes by v novém regionu rozhodně našly využití. Pokud jde o faunu a floru, tak jak v Austrálii, tak i v Oceánii, žije několik vzácných lokálních druhů zvířat a rostlin (Tasmánský čert, Klokan, Ještěr s modrým jazykem a spoustu dalších). Tedy inspirace pro nové Pokémony by zde bylo dost a rozhodně by se neztratily ani regionální varianty.

Rusko

img

Rusko patří mezi největší státy světa a mohlo by přinést do světa Pokémonu mnoho kulturních rozdílů. Mohli bychom tak navštívit malebné vesničky na konci světa i velká města plná zlatých paláců. Ruská tundra by pak mohla být domovem mnoha regionálních variant, které si zvykly na chladné a drsné počasí.

Brazílie

img

Karneval, Amazonský prales a to vše propojené úžasnou architekturou ve stylu Portugalska a Španělska. To dělá z Brazílie skvělého kandidáta pro exotický region. Brazílie by se navíc mohla chlubit nejvíce nebezpečnými Pokémony světa.

Střední Evropa (Česko, Slovensko atd.)

img

Česko je malý stát, a to i kdyby se spojil se Slovenskem. Ovšem kdyby se přidaly také další státy střední Evropy, tak by se dalo o novém regionu uvažovat. Region by mohl nabídnout spíše vesničky a menší města než velké metropole. Navíc by se zde dalo využít proměnlivé klima a krajinu. Region by tak mohl přinést rovné planiny plné hmyzích a rostliných Pokémonů a zároveň i zasněžené hory, které by mohly být domovem ledových i kamenných typů. A to je jen pár příkladů.

A co vy? Jaký stát či světadíl by měl být podle vás inspirací pro nový region?


Vydáno: 19.1.2022 23:31 | 
Přečteno: 1286x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.