×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Máme první trailer a nový plakát k filmu Pokémon: Coco!

Máme první trailer a nový plakát k filmu Pokémon: Coco!Je tu první pořádný trailer k Pokémon: Coco. Pojďme si ho rozebrat!

V období Pokémon Day se k nám ze všech koutů světa Pokémonů sbíhají novinky. Na seznam oznámení a novinek si nyní můžeme připsat i trailer a plakát k filmu Pokémon: Coco. Konečně se dozvídáme trochu víc z toho, o čem tento film bude. Tak si ho rozebereme, ale nejdřív se na něj podívejte s českými titulky!

Trailer s českými titulky

Plakát

img

Rozbor

Nová postava

img

Už v prvním teaseru jsme mohli vidět novou postavu, která nápadně připomíná Tarzana. Nyní už víme, že se jedná o hlavní postavu jménem Coco, podle které je film pojmenovaný.

img

Coco byl vychován mýtickým Pokémonem Zarude a považuje se za Pokémona. A pochopitelně se také jako Pokémon chová. Po setkání s Ashem si není jistý, jestli je opravdu Pokémonem, nebo člověkem. Nyní je tedy jasné, že malé dítě, které můžeme v traileru vidět je právě Coco.

Celebi

img

Že se ve filmu dočkáme Celebiho jsme po shlédnutí prvního teaseru předpokládali, ale jak Celebiho uvidíme by nás ani náhodou nenapadlo. Celebi se totiž podle tohoto traileru ve filmu objeví v shiny variantě. Jakou bude hrát přesně roli zatím není jasné, ale vzhledem k tomu, že v lese dojde k nějakým potížím, bude s tím pravděpodobně Celebi jako strážce lesa muset něco dělat.

Zarude

img

Zarude je nový mýtický Pokémon, který objevil malého Coco a rozhodl se ho vychovat. Je to temný a travní typ, kterému ze zad a zápěstí rostou liány, které mají mnoho využití. Kromě houpání po stromech je může využít také k léčbě zranění.

img

Všimli jste si pláště, který má Zarude kolem krku? Otázku, kde se tento plášť vzal, zodpovědět nedokážu, ale je zde jiný důvod, proč ho zmiňuji. Na plášti je totiž číslo 251, což je Celebiho číslo v Pokédexu. To se nezdá být náhoda, ale jaké je propojení mezi těmito dvěma Pokémony?

Lokace

img

Podle informací na japonské webové stránce filmu se film bude odehrávat v lese Okoya. Zajímavé je, že místo s tímto jménem se zatím v žádné hře, epizodě seriálu ani filmu neobjevilo. Údajně jde o místo s přísnými pravidly, kam nesmí vkročit žádný cizinec. V této části je více nových otázek, než odpovědí. V jakém regionu je tento les? Může být součástí některého z DLC do Pokémon Sword a Shield? Jak se do lesa, kam nesmí vkročit lidská noha, dostal Ash? A co Celebiho chrám, který jsme mohli vidět v teaseru a je stejný jako ten ve čtvtém Pokémoním filmu? Je těchto chrámů po světě víc?

Počet postav

img

Z toho, co zatím víme, by se ve filmu měli objevit jen 4 lidské postavy (možná spíš 3,5). Kromě Ashe a Coco (to je ten půlbod) se do lesa Okoya zatoulají také Rakeťáci. I tak to ale není zrovna hodně postav.

Všimli jste si něčeho, co nám uniklo?


Vydáno: 28.2.2020 15:31 | 
Přečteno: 1347x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon the Movie: Coco:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.