×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Mobilní Pokémon hry, o kterých možná ani nevíte

Mobilní Pokémon hry, o kterých možná ani nevítePokémon na mobil to není jen Pokémon GO.

Pokémon na mobilech to není jen Pokémon GO. Na mobilní zařízení existuje i mnoho dalších her s kapesními příšerkami. Pojďme si tedy ukázat pět takových aplikací.

Pokémon Playhouse

zdarma

img

Hra určená pro nejmenší fanoušky Pokémonů. Jedná se o jednoduchou hru, která má pomoct dětem rozvíjet některé motorické funkce a pomoct s rozvojem komunikace. Hra nemá žádný příběh a ani určitý cíl. Pro starší děti tu je pak Pokémon Camp.

Pokémon Quest

zdarma

img

Hra, která zapadla. Tak by se dal popsat Pokémon Quest. Jedná se o dobrodružnou hru, ve které se dostane na ostrov a vaším úkolem je postupně za pomocí svých pokémonů získat další území. Zajímavostí je i bojový systém, který spíše než typické Pokémon souboje připomíná herní mechaniky například z Doty nebo World of Warcraft.

Pokémon TCG online

zdarma

img

Karetní hra Pokémon se těší neustále velké oblibě mezi fanoušky. A není divu, na rozdíl napřiklad od hlavní herní série od Nintendo se jedná o záležitost, které hýbe světem Pokémonů každý rok. Proto není divu, že se hra dostala i na mobilní zařízení. Hra je online PvP a svým stylem připomíná Heartstone. Hra je vhodnou náhradou za Pokémon Duel.

Magikarp Jump

zdarma s nákupy v aplikaci

img

Hra, která překonala Pokémon GO, je právě Magikarp Jump. Hra s nejnudnějším Pokémonem je ovšem velice zábavná a přitom jednoduchá. Využívá schopnosti Magikarpa až na maximum. Vaším úkolem je chytit Magikarpa a pak ho vytrénovat v tom, v čem je nejlepší, a to v plácání. Ovšem to není až tak snadné, jak se zdá.

Emulátory

zdarma

img

Vždy jste si chtěli zahrát nějakou originální Pokémon hru, ale neměli jste GameBoy či Nintendo DS? V dnešní době máte šanci. První až pátou generaci her si můžete zahrát na mobilních emulátorech. Emulátory se dají stáhnout dnes legálně na Google Play. ROMky se hrou se už bohužel tak snadno získat nedají a budete si je muset stáhnout z nějakého uložiště.

To by bylo pět her s Pokémoni tématikou, které nejsou Pokémon GO, ale i tak vás zabaví na několik hodin.


Vydáno: 29.6.2020 22:18 | 
Přečteno: 4205x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.