×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Na Amazonu jsou série XY s českým dabingem!

Na Amazonu jsou série XY s českým dabingem!Amazon získal do své sbírka další příběhový arch!

Jeden den si myslíme, že se centrem sledování Pokémonů stane Netflix a druhý den se Amazon a jeho Prime Video vytasí se sériemi 17 - 19 s českým dabingem. Ale abychom se moc neradovali, zároveň z Prime Video odešel příběhový arch Diamant a Perla. Protože v tom začíná být slušný zmatek, podíváme se v tomto článku mimojiné i na to, které série můžeme s českým dabingem najít a kde.

Roztroušenost pokračuje

img

Pokaždé, když si myslíme, že některá z VOD služeb získává před jinou navrch a mohla by ovládnout vysílání světa Pokémonů přijde zvrat a je vše zase úplně jinak.

Když Netflix opustily série z archu XY a také dabing 20. série, mysleli jsme, že Netflix dokončí dabing Sun and Moon a s Pokémony skončí. V té době se také objevily série 10 - 16 na Amazonu a zdálo se být zřejmé, že Pokémoni mají nový domov.

To bylo před pár měsíci, ale teď je situace úplně jiná. Amazon sice získal XY, ale Netflix má všechny série ze Sun and Moon a také tři poslední filmy. Navíc nyní získal exkluzivní práva na 23. sérii s názvem Pokémon Journeys a dokonce ji označil jako Netflix Originals. Zdá se tedy, že Netflix se Pokémonů nevzdává, ale naopak posiluje. Práva na první vysílání Pokémonů měla posledních několik let stanice DisneyXD.

Jak se zdá předvídat, jakým směřem se svět Pokémonů vydá, není možné. Budeme se zdá se muset nechat překvapit.

Kde můžeme sledovat jednotlivé série s dabingem?

Začneme shrnutím a pak se na to podíváme trochu víc do hloubky:

  • Série 1 až 4 s dabingem už dlouho nikde nebyly
  • Série 5 až 9 (Advanced Generation) dabing nikdy nezískaly
  • Série 10 až 13 (Diamond and Pearl) aktuálně nikde
  • Série 14 až 16 (Best Wishes) na Amazon Prime Video
  • Série 17 až 19 (XY) na Amazon Prime Video
  • Série 20 až 22 (Sun and Moon) na Netflixu - u 22. série jen 27 dílů
  • Série 23 (Pokémon Journeys) zatím nikde
  • Filmy I Choose You, The Power of Us a Mewtwo Strikes Back Evolution na Netflixu

Původní série seriálu (1 - 4) se naposledy objevily s anglickým dabingem v Pokémon TV, ale český dabing? Ten není nikde a už dlouho nebyl. Pátá série sice patří také do tohoto archu, ale ta dabing ani nikdy nezískala.

Advanced Generation (6 - 9) jsou na tom ještě hůř než série 1 - 4. Dabing nikdy nevznikl a je nepravděpodobné, že by se do něj teď někdo pouštěl. Anglicky se tyto série naposledy objevili v Pokémon TV a na našem webu k nim můžete najít české titulky.

U Diamant a Perla (10 - 13) je situace o dost lepší, ale dokonalé to opravdu není. Tyto série byly ještě nedavno ke shlédnutí v rámci Amazon Prime Video, ale bohužel s příchodem sérií XY službu opustili.

S Best Wishes/Black and White (14 - 16) se konečně dostáváme k lepším zprávám. Tyoto série jsou stále ještě s českým dabingem dostupné na Amazon Prime Video.

Série XY a XYZ (17 - 19) jsou nově na Amazon Prime Video a po dlouhé době je tedy můžeme opět vidět s českým dabingem.

Se Sun and Moon (20 - 22) přichází na scénu Netflix. Aktuálně zde najdete všechny epizody 20. a 21. série s českým dabingem a od 1. dubna 2020 je zde s dabingem k dispozici také prvních 27. dílů 22. série.

U Pokémon Journeys (23) se zatím vůbec neví, jak to bude s českým dabingem, ale vzhledem k tomu, že prvních 12 dílů se má v USA objevit už 12. června na Netflixu, je celkem pravděpodobné, že dřív nebo později se objeví i na našem Netflixu a s českým dabingem.


Vydáno: 24.4.2020 20:46 | 
Přečteno: 2787x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Ricmont odpovědět
avatar
To nevadí zatím mám co sledovat na amazon prime video na 16 serii tu jsem ještě celou neviděl cz a pak můžu koukat na xy a xyz. A pak budem čekat třeba něco časem přidaj
icon , Ricmont odpovědět
avatar
Ach jo tohle se děje asi jenom mě teď mi to na netflixu píše blocked když vložím mail na registraci a zkoušel jsem si založit nivý mail taky a to samé mi na píše blocked asi si fakt budu muset vystačit na amazonu.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Bohužel takle ti nedokáží poradit
icon , Ricmont odpovědět
avatar
Vážně? Ja jsem před měsícem zkoušel na netflixu zadat všechny údaje karty a nevzalo mi to a včera jsem to zkusil na amazonu a vzalo mi to. Tak to zkusím ještě jednou jestli nebyl problém ze sítí. Nebo nevím kartou to být nemohlo když to amazonu šlo.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Určitě já jinou než debetní nemám
icon , Amazon prime video odpovědět
avatar
Jedný věci jsem na amazonu rád že je tam 16 série českým dabingem životě jsem ji česky neviděl a před 5 lety jsem si přal abych to viděl česky a to se mi splnělo a z toho jsem šťastný třeba když si budu přát tak sun and moon taky uvidím za 5 let i na amazonu
icon , Sun and moon odpovědět
avatar
Děkuji za odpověd třeba se jednou taky dočkám na amazonu,protože nemám kreditní kartu zkoušel jsem debetni kartu a tu to bohužel nebere na nettflixu,ale na amazonu to bere právě tu debitní kartu. Tak aspoň tam se dívám na pokémony tak bych byl rád za tu i sun and moon.Nebo aby aspoň netflix dovolil platbu přes debitní kartu
icon odpověděl(a)
Ricmont
To je zvláštní. Já platím Netflix normálně debetní kartou. A žádný problém není.
icon , Sun and moon odpovědět
avatar
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bude na amazonu i s českým dabingem i serie sun and moon? Děkuji za odpověď předem
icon odpověděl(a)
koca2000
Dobrý den, všechny tři série Sun and Moon jsou aktuálně s českým dabingem na Netflixu, takže nepředpokládáme, že by se v blízké době mohly objevit ma Amazonu.
icon , - odpovědět
avatar
ja jsem si zkompletoval vsechny serie do 20 i black and white jsem nasel česky vsechny tri serie
icon , - odpovědět
avatar
Za prvé díky za přehled o celkovém dění ohledně Pokémonů a za druhé se mi podařilo celou XY a XYZ stáhnout z Ulož to i s dabingem (až na jeden díl) chtěl jsem vám to říct aby jste o to nepřišli. A ještě jednou děkuji.