×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Na Netflixu jsou s českým dabingem (skoro) všechny díly ze Sun & Moon

Na Netflixu jsou s českým dabingem (skoro) všechny díly ze Sun & MoonNa Netflix přichází nové díly a vrací se dabing pro některé starší!

Odhadovali jsme to už dlouho dopředu a později to i Netflix potvrdil. Přichází 22. série a to i s českým dabingem! Ale není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Nejdřív ale ještě jedna dobrá zpráva.

20. série má opět dabing

img

Poměrně dlouho byla na Netflixu s českým dabingem pouze 21. série nazvaná Sun and Moon Ultra Adventures. Nyní se dabing ke 20. sérii vrátil a obě tyto série jsou nyní kompletně s českým dabingem.

Sun and Moon Ultra Legends přichází

img

Od 1. dubna je na Netflixu dostupná také 22. série seriálu, ale je tu několik komplikací. Tou první je, že alespoň v době psaní tohoto článku je tato série dostupná jen v anglické variantě rozhraní. Pokud máte Netflix v češtině, musíte si ho přepnout do angličtiny.

Druhá komplikace je výrazně horší. Pokud jste se totiž těšili, že si vychutnáte všech 54 epizod 22. série s českým dabingem, tak to se zatím rozhodně nestane. Na Netflixu je totiž pro nás dostupných zatím jen prvním 24 dílů této série. Ale problém není jen u nás. Jediná země, kde je k dispozici 52 z 54 epizod je USA. Ostatní státy mají stejně jako my 27 epizod, tedy přesně polovinu.

Proč to tak je s jistotou nevíme, ale můj osobní názor je, že problém je s právy. Vysílání na DisneyXD totiž skončilo teprve před pár týdny a je tudíž možné, že se z tohoto důvodu ještě nesmí díly mimo USA vysílat. Koneckonců ani na Pokémon TV ještě není všech 54 epizod, ale pouze 52. Netflix se proto nejspíš rozhodl zveřejnit zatím polovinu epizod, které už všechny zveřejnit může. To by znamenalo, že přibližně za 2 týdny bychom se mohli dočkat druhé poloviny epizod.


Vydáno: 1.4.2020 22:41 | 
Přečteno: 3005x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Takže se neboj
icon , - odpovědět
AshKetchum
Zdravim to teda znamená že 22 má cenzurovane časti?
icon odpověděl(a)
Ricmont
U série 22. by cenzurované části být neměli.
icon odpověděl(a)
avatar
Neee jen jsem napsal spoilery takže mi je zakryli
icon , - odpovědět
avatar
Jej spoilery omlouvám se.Nevím jak to tu chodí
.Na tuhle stránku jsem právě šel,protože jsem chtěl zeptat kdy to bude.neveděl jsem že tu je něco jako zakrytí spoilerů.
icon odpověděl(a)
koca2000
V pořádku. Možnost schovávat část komentáře jsme zavedli asi před půl rokem, když jsme se tu začali hodně bavit o 23. sérii. Při psaní komentáře máš dole tlačítko s trojúhelníkem. To ti přidá spoiler tagy a vše, co napíšeš mezi ně, se zobrazí až po kliknutí.
icon , - odpovědět
avatar
[Byl skryt text obsahující spoilery.] [Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon , - odpovědět
avatar
[Byl skryt text obsahující spoilery.] [Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
koca2000
Ještě pár týdnů vydrž a určitě se dočkáš! Lepší než kdyby dabing nikdy nevznikl.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Jsou mezi námi lidé kteří ještě tuto sérii neviděli a nehledali si informace o ní. Příště prosím zakryje spolilery
icon odpověděl(a)
koca2000
Dobrá připomínka. Příspěvky jsem dal do spoiler tagu.
icon , - odpovědět
Ricmont
To že je uvolněná polovina je zvláštní. U 21.serie byl rozestup mezi koncem vysílání na Disney XD a začátkem vysílání na Netflixu úplně stejný jako teď. Spíš to vypadá že Netflix dával epizody dohromady obraz+zvuk ale kvůli Koronaviru je nestačil dokončit. Proto uvolnil co byl hotové. To že je v US více epizod je způsobeno tím že tam je již dabing hotový (převzati od Disney XD)
icon odpověděl(a)
koca2000
I to je možné.