×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Naše nejoblíbenější zimní epizody

Naše nejoblíbenější zimní epizodyJakou nejoblíbenější zimní epizodu si pustí členové redakce Pokémaniaku během chladné zimy?

Seriál Pokémon nám nabídl plno epizod, které se odehrávají během zimního období. I když jak to ve světě Pokémonů je s ročními obdobími je pro mě osobně záhada. Ovšem jakou zimní epizodu má redakce Pokémaniaku nejraději?

Scoby

Svátky s Jynx a Vánice


img

Přiznám se, že touto kategorií jsi mě zaskočil… :D Jako první epizoda mě hned napadla ta z první série, kde byl Jynx. "Svátky s Jynx" a hned následující epizoda "Vánice". Tyto dvě epizody mají krásně zpracované téma vánoční atmosféry. Hodně vánočních epizod bylo v Pokémon Chronicles, ale osobně dávám přednost epizodám z hlavní příběhové linky… ;)

img

Raven

Vánice


img

Za mě je to asi speciál Vánice, tu epizodu mám rád a hlavně jinou zimní si nevzpomenu:D

patrik1177

Pikachu's Winter Vacation (Delibird's Dilemma and Snorlax Snowman)


img

Za mě je to dvouepizoda z Pokémon Chronicles 01x04 Pikachu's Winter Vacation (Delibird's Dilemma and Snorlax Snowman). Mělo to takový správný vánoční náboj.

Ricmont

Les plný stromů


img

Možná půjdu trochu proti proudu ale moje nejoblíbenější zimní epizoda je Les plný stromů. Epizoda, ve které zlomení Ash a Greninja si musí uvědomit, že žádná porážka neznamená konec světa. Hlavně jejich první úplně propojení skrz fenoménu pouta při záchraně Spewpa patří podle mě mezi nejlepší vizuální scény v celém seriálu.

A jakou zimní epizodu máte nejraději vy?


Vydáno: 4.1.2020 14:10 | 
Přečteno: 702x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Naše nejoblíbenější epizody:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.