×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Návody na pokémonské hry a cheaty

Návody na pokémonské hry a cheatyMáme tu pro vás další novinku. Náš web nepotřebuje jen nové články, ale potřebuje upravit i ty staré. Protože já i můj kolega Ryuuhei hrajeme FireRed a budeme v hraní pokračovat a zjistil jsem, že návody na naše hry mají plno chyb, rozhodl jsem se je upravit.

Vítejte fanoušci našeho webu a pokémonních her,

s Ryuu hrajeme už delší dobu Fire Red a i když jsme oba prošli k lize několikrát a já jí díky cheatu na rare candy a vyšší levely i porazil, nemůžeme si pamatovat všechny věci.

I mistr tesař se někdy utne a i já s Ryuu potřebujeme návod, protože nevíme, jak dál. Proč hledat návod někde jinde, když nám leží na webu, ale k čemu je náš vlastní web, když se na něj nedá spolehnout a návod je špatně. Rozhodl jsem se tedy, že návody upravím. Můj počítač sice nezvládne všechny verze, ale do hraní HG a SS se časem pustí Ryuu, takže chce to jen čas a trpělivost. Dnes a v nejbližších několika dnech budu pracovat na dokonalém návodu pro FR a LG, dál budu pokračovat na Emerald.

Také jsem našel spoustu cheatů na Fire Red a Leaf Green a sepsal do textového dokumentu. Speciální soubor bude přidán na web ke stažení s emulátorem a jeho nastavením.
I přes to všechny cheaty vyzkoušeny nebyly a jejich používání nedoporučuji. Pokud si však myslíte, že si potřebujete chytit shiny Pokémona aj. věci, můžete návod použít. Pižívání cheatů jde na vaše riziko.

Přeji vám hezký den a doufám, že stále s námi zůstanete!

S pozdravem,

 

váš Pokemaniak Team.


Vydáno: 23.1.2014 14:59 | 
Přečteno: 3490x | 
Autor: Saruwkaz

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.