×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Netflix chystá své vlastní Pokémony

Netflix chystá své vlastní PokémonyNetflixu už nestačí jen vysílací práva. Tentokrát se chce vydat do světa Pokémonů osobně.

Titulní obrázek článku

Pekelně hraná adaptace

Server Variety přinesl zajímavou informaci. Netflix projevil zájem o hraný seriál Pokémonů. Tato VOD značku zaštiťuje již několik let, právě díky Netflixu se i u nás značka pravidelně vrací s českým dabingem. Vznik seriálu dostal na starosti Joe Henderson, který je známý díky seriálu Lucifer. Což je velice kvalitní seriál, ovšem tématikou a podáním je od Pokémonů trochu vzdálený.

img

O čem bude děj

To je zatím zahaleno tajemstvím. Neví se, jestli se bude seriál inspirovat anime, hrami či půjde vlastní cestou. Ale nezapomínejme ani na filmový projekt Detektiv Pikachu, dlouho se spekulovalo o možném druhém díle. Bohužel, nikdo z původních herců však nepotvrdil, že by na další projekt dostal smlouvu a nebo se o možném pokračování ve studiu uvažovalo. Ale vypadá to, že studio Warner Bros poskytne modelové podklady pro hranou podobu Pokémonů z tohoto filmu. Líbil se vám filmový Charizard a nebo jiný pokémon? Pravděpodobně je ještě uvidíme.

img

Bojíme se?

Popravě, trochu ano. Netflix si totiž do svých adaptaci čas od času přidá něco svého. A tak dokázal postupem času zničit dokonaný příběh Death Note i sice jednoduchý ale poutavý příběh Winx. Oboje upravil k obrazu svému. A máme strach, že stejně dopadnou i Pokemoni. A vážně nikdo z nás tady nestojí o seriál, kde se Ash bude ve 30 letech trápit tím, že není mistr a utápět se v džusu z Ananabobulí. Na druhou stranu, pokud by se jednalo o originální příběh, ne adaptaci, rozhodně by to mohlo být zajímavé.

img

Zdá se to jako hotová věc, hraný seriál Pokémon klepe na dveře. Kromě serveru Variety tuto zprávu nikdo nepotrvdil. Veškeré dění pro vás budeme i nadále sledovat a o všem vás budeme informovat. Mezitím, co si o tomto projektu myslíte, líbil by se vám hraný seriál?


Vydáno: 28.7.2021 12:40 | 
Přečteno: 1302x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.