×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál, Filmy

Netflix ostrouhal, známe vítěze!

Netflix ostrouhal, známe vítěze!Netflix prohrál souboj s ostatními streamovacími službami a Pokémoni mají nový domov.

Nedávno jsme psali o tom, že Netflix zřejmě definitivně ztratil 17. - 19. sérii (XY, XY Kalos Quest, XYZ) seriálu Pokémon, a spekulovali, kam by se Pokémoni mohli vydat. Nyní už známe odpověď.
Dámy a pánové, vítězem se stává ... Amazon Prime a jeho Pokémon Channel!

Zvítězila pro nás nejhorší varianta. Amazon Prime nemá český dabing a v blízké době ho mít asi ani nebude. To znamená, že od teď už není žádné místo, kde by se dalo sledovat Pokémony s českým dabingem.

Jak sledovat Pokémony na Amazon Prime?

Pokud vám nevadí anglický dabing a chcete se na dívat, řekneme vám, jak na to. Nejdřív musíte mít Amazon Prime Membership. Ten je na 30 dní zdarma a poté stojí přiblížně 200 Kč měsíčně. To ale nestačí. Na sledování Pokémonů si musíte připlatit za Pokémon Channel. Ten je zdarma 7 dní a poté vás bude stát okolo 70 Kč za měsíc. Celkem tedy 270 Kč za sledování Pokémonů.

Za sledování na Amazonu zaplatíte docela dost, co tedy dostanete:
  • Přístup ke všem pořadům a filmům Amazonu (znáte jiný než The Grand Tour a Good Omens?)
  • Přístup ke všem pořadům a filmům, na které má Amazon zrovna práva
  • Pokémon Origins
  • Pokémon série 2, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19
  • Pokémon filmy 2, 3, 8, 9, 15, 16, 17

Vydáno: 12.7.2019 19:49 | 
Přečteno: 1686x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Lidi, tak proč to tak moc řešíte pokémony 17 až 19 si stáhnete na internetu... Je to sice docela velká zátěž pro paměť, ale nebudete za to platit jinde, když to není na Netflixu jinde za to platit nemá cenu...
icon odpověděl(a)
Ricmont
Protože jsou mezi námi lidí kteří chtějí sledovat Pokémon legální cestou. Ono si něco stáhnout je jednoduché řešení. Ovšem nebýt Netflixu tak ty kopie na ulozto nemají vůbec Český dabing a většina lidí by tady titulkaře uháněla o titulky. Netflix by totiž obrovskou úlevou i pro ně. To co má český dabing už nepotřebuje titulky. Takže ať už bude Pokémon kdekoliv tak pokud tam bude možnost češtiny vždy to bude vítané.
icon odpověděl(a)
avatar
Já neříkám nic proti Netflixu, sám u nich mám předplatné, taky jim platím a za jiné věci než jenom pokémony, ale říkám proč mít milion stránek na pokémony, když si 17 až 19 může člověk stáhnout... A taky věř mi že na ulozto to není... Našel jsem to náhodou na torrentech, ale to už jsem je měl zhlednute na Netflixu... Jen říkám jak to je. Proč platit za sérii pokemonu, ještě k tomu bez dabingu někde na Amazonu, když si je teď může člověk stáhnout. Ano když je měl netflix nikdy bych neřekl člověku, hele vykasli se na to a radši si to stáhni ne, ale teď když je netflix nemá proč bych radil lidem plat si sérii na amozonu je to lepší ale nemá to dabing. Vem to takhle, co by bylo lepší pro tebe? Vidět to s dabingem a nebo jen v angličtině? Neříkám nikomu nic, jen svůj názor a pohled na tuhle situaci.
icon odpověděl(a)
koca2000
My neříkáme, že je to na Amazonu lepší. My říkáme na Netflixu už to není, je to na Amazonu, ale jenom anglicky. Pokud ti to nevadí, řekneme ti, jak to sledovat tam. Nintendo je známé svými mnohými zásahy proti nelegálním kopiím videa i her a proto se snažíme hledat pro vás alternativy, které Nintendo schvaluje. Pokud navíc nebudeme propagovat média, jako je Netflix, které zadávají tvorbu dabingu, dabing zkrátka nebude. My nemáme peníze ani sílu na to, abychom dabing vytvořili nebo zadali a proto podporujeme tyto média. Mimo to jsem se dočetl, že Amazon má již některé pořady v češtině (neověřoval jsem to). Je tu tedy pořád naděje.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Jde o to že vždy je lepší ta legální cesta. Jinak 17.-19.serie na ulozto byla ale kvůli tomu že si tenkrát někdo spletl nový Protipiratský zákoník s novou obchodní dohodou do dovozu z Kanadou. Tak se pro jistotu vše smazalo. Na víc mě osobně nedělá problém sledovat Pokémon v angličtině. Ona tak zas tak složitá není. Amazon se bude stejně dříve či později snažit o kompletní češtinu. Takže Pokémon tam klidně může být v našem jazyce
icon odpověděl(a)
avatar
Dobrá řekněme že Amazon udělá překlad, a teď otázka, vám by se chtělo platit za další streamovaci platformu??? Já nevím, ale Amazon jsem jednu chvíli podporoval, ale bohužel mě nenadchl a hlavně mi to v tu dobu přišlo jako na rychlo vytvořena věc aby mohla Netflixu oporovat ale nevím. Já osobně říkám za mě podporat netflix a maximálně streamovaci platformu od Disney, ale víc ne... Přece jen Disney na zálusk na všechny série pokémon 3 3 3 3 3 10 10
icon odpověděl(a)
Ricmont
Tak já si platím jak Netflix tak HBO GO. Plánuji i Disney+ kvůli MCU. O Amazonu jsem uvažoval ale pro mě tam je zábavné jen The Grand tour. Ovšem pokud Amazon zlepší lokalizaci tak proč o něm neuvažovat.
icon odpověděl(a)
avatar
Až se tak stane, tak se i já stanu tím kdo si u nich bude platit předplatné. Do té doby zůstávám u Netflixu :D
icon , amzon 9s odpovědět
AshKetchum
to znamená že pracujeme pre amzon 3
icon odpověděl(a)
Ricmont
No spíše proti Amazonu
icon , sun and moon odpovědět
avatar
je ešte jedna otázka vráti sa ešte český dabing 20. a 21. série a bude tam súčasne aj 22. séria v češtine alebo nie. a ak si niekto nestihol stiahnuť 21. sériu v češtine za tie 2 mesiace tak už máme smolu? 7
icon odpověděl(a)
Ricmont
Netflix stahuje titulky i různých seriálu takže Sun and Moon není jediný případ. Časem je ale navrátí. Jedná se o to že má Netflix momentálně nějaké problémy s právy na titulky a dabing proto je musí stáhnout. Pokud jde o 22.serii ta by se měla na Netflixu objevit zase někdy kolem dubna 2020. Jak už jsem zde zmínil Netflix vždy kupuje celý příběhový arch.
icon , - odpovědět
Ricmont
Jinak ceníku Amazon Prime.
Samotný Amazon Prime je na měsíc zdarma. Poté se první půl rok platí 2,99 € (cca 80 Kč) poté 5,99 (cca 155 Kč).
U Pokémon Chanel je to komplikované. Máte hned několik možností
1. Pořídit si celý kanál za 2,99 $ (cca 70 Kč)
2. Pořídit si jen sérii (není dostupné u všech). A ceny se rozdílné podle počtu dílů.
3. Sledovat jeden díl za 0,99- 3,99 $ (22- 100 Kč)
icon , - odpovědět
patrik1177
A překvapuje to někoho? 1 Teď už zbývají pouze 2 otázky:
1. Objeví se na Netflixu ještě i 22. série?
2. Jak dlouho na Netflixu vydrží série S&M? (Podle mě max. do roku 2021)

Dobré časy pro česko-slovenské fanoušky Pokémonů po cca 4 letech zase skončili.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Práva se většinou kupují na dva roky. Ovšem není to pravidlo a Netflix může mít nákup práv nastaven jinak. Podle mě je to tak. Že Netflix má práva na kompletní příběhový arch. Jakmile ho celý odvysílá tak přijde o vysílací práva. Zajímavé je na tom celém že Netflix nepřišel o Indigo i když tato série je na Netflixu nejdil.
icon , - odpovědět
Ricmont
Amazon má Pokémon balíček v nabídce dlouho takže se dalo čekat že získají i sérii po Netflixu. Bohužel to znamená že 22.serie bude opět na dlouhou dobu poslední která se dočká dabingu. Jelikož v Česku nemá Amazon Prime takový počet sledujících tak nemají důvod překládat něco do češtiny. Ovšem i Amazon pomalu ale velmi pomalu překládá své tituly tak kdo ví
icon odpověděl(a)
koca2000
Jestli se toho dabingu opravdu dočkáme pořád není jisté. To, že se dabing vytváří, ještě neznamená, že bude někdy vypuštěn do světa.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Netflix si podle všeho objednal kompletní příběhový arch tedy 20-22.serie. to znamená že by Netflix měl mít právo ještě na jednu sérii. To jestli bude série v Češtině jen po krátkou dobu jako to bylo u 21te to už je otázka