×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Nová minisérie se bude jmenovat Pokémon: Hisuian Snow

Nová minisérie se bude jmenovat Pokémon: Hisuian Snow

Nová minisérie dostává název, datum vydání a první detaily!

Titulní obrázek článku

Během Pokémon Direct při příležitosti Pokémon Day bylo oznámeno, že se chystá nová animovaná minisérie z regionu Hisui (historický název regionu Sinnoh). Nyní už víme, že se tato minisérie bude jmenovat Pokémon: Hisuian Snow a na starost ji dostalo WIT STUDIO, které se už dříve podílelo na Pokémon 21: Společně to zvládnem. Celkem nás čekají tři epizody, které budou postupně vycházet na YouTube a Pokémon TV od 18. května 2022. U nás na webu pro vás i k této minisérii připravíme české titulky.

Příběh

img

Příběh nás vezme do regionu Sinnoh v době, kterou jsme mohli zkoumat ve hře Pokémon Legends: Arceus, kdy se mu ještě říkalo region Hisui. V této dávné době byl vztah lidí a Pokémonů o hodně jiný, než jak ho známe ze seriálu a ostatních her. Naše pozornost se ale zaměří na postavu Aleca, který na cestě do regionu Hisui vzpomíná na to, když ho tam jeho otec vzal poprvé.

Představení postav

Pokémon: Hisuian Snow nám představí tři nové postavy: Alec, Alecův otec a hisuiský Zorua.

Alec

img img

Alec je vyrovnaný mladý muž, který studuje, aby se stal lékařem. Když byl malý, měl ale také rád dobrodružství a lumpárny. Nyní se vydává do regionu Hisui, kam jednou doprovázel svého otce, aby tam hledal léčivé bylinky.

Alecův otec

img

Alecův otec pracuje se dřevem. Dříve bydlel v jiném regionu, ale nedávno se přestěhoval do regionu Hisui, aby zde pracoval. Od jedné příhody se bojí Pokémonů.

Hisuiský Zorua

img

Z oznámení tady není úplně jasné, jestli se v seriálu zaměříme jen na jednoho Zorua, nebo se bude děj točit kolem tohoto druhu. Na rozdíl od ostatních postav je totiž Zoruův popis v podstatě kopie jeho zápisu v Pokédexu.

O hisuiském Zoruovi se říká, že se skládá z duší Zoruu, kteří nepřežili, když byli vyhnáni ze svého domova. Právě proto je Zorua hnán kupředu hlavně svou nenávistí k lidem a ostatním Pokémonům.


Vydáno: 30.4.2022 23:29 | 
Přečteno: 1132x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Hisuian Snow:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.