×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Nová Pokémoní série - Ash školákem

Nová Pokémoní série - Ash školákem

Letos v listopadu nás čeká premiéra nové Pokémoní série s názvem Sun and Moon. Čím se ovšem liší tato série od všech ostatních? Kromě toho, že se bude točit okolo školního prostředí a tudíž se prvně v historii Pokémoních seriálu Ash stane školákem, dostalo vizuální zpracování nový kabátek a to samé se týče i obsahové části.

Hodně se spekuluje o tom, že se série inspirovala jak stylem, tak způsobem zpracování anime Yokai Watch, což jsou ovšem jen domněnky. Hlavní změnou je, že se série bude ubírat cestou komediální, kdy nebudou chybět nejrůznější hlášky, či narážky. Což o to, série byly taktéž mimo temnější chvilky spíše komediální, zde se ovšem odklání od toho, na co jsme byli celé ty roky zvyklí.

Tedy, v listopadu s novým Ashem, novým příběhem a taktéž stylem. Jak tohle může dopadnout, se již brzy dozvíme. Zatím můžeme jen doufat, že nové zpracování vnese do regulérních sérií trochu toho čerstvého vánku.


Vydáno: 28.9.2016 15:32 | 
Přečteno: 2453x | 
Autor: Ryuuhei

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Sun and Moon odpovědět
Snajpy
podle mě je špatná za 1. Ash vypadá divně a mladší, 2. pokemoni tam sou az na par výjimek divný a legendy (kromě těch 2 hlavních) divný a za 3. tam asi nebudou mega evoluce a to je nefér že nějaký starteři je maj a ňáký ne
icon odpověděl(a)
OIN-CZ
Bohužel s tebou musím souhlasit, do této chvíle se s každou další sérií pokémoni zdokonalovali, ale Sun and Moon opravdu hodně pohoršilo vývoj tohoto seriálu. Na druhou stranu jsme ještě zdaleka neviděli vše co tato nová série nabízí a pořád je tu šance, (malá šance) že nás nakonec překvapí a bude vcelku dobrá.
icon odpověděl(a)
Snajpy
No pokud přidaj mega evoluce tak nebude tak špatná