×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Nové informace nejen k soubojům v Pokémon Masters

Nové informace nejen k soubojům v Pokémon MastersMáme další informace o hře Pokémon Masters,
která se již blíží k vydání.

Hra Pokémon Masters vyjde již během tohoto léta na mobilní telefony se systémy Android a iOS. Bude fungovat na novém principu, kdy každý trenér má k sobě jednoho Pokémona a tvoří s ním takzvaný Sync Pair. Celkem má být těchto Sync Pair ve hře při jejím vydání 65. Hra se zaměří především na postavy známé z dřívějších her. Některé byly již odhaleny dříve (Celý článek naleznete zde). Nyní se dozvídáme další podrobnosti týkající se Sync Pair a také systému soubojů.

Nové postavy

Profesorka Bellis

Profesorka Bellis je profesorkou ostrova Pasio. Zkoumá vztah mezi Pokémony a Sync Stone, které jsou potřebné pro provedení sync útoků.


Lear

Lear je princem neznámé země. Postavil ostrov Pasio a uspořádal Pokémon Master League (PML).


Sawyer a Rachel

Sawyer podporuje Leara jako jeho věrný pomocník. Rachel respektuje Leara pro jeho serióznost i přes jeho aroganci.


Paulo

Paulo s jeho Rockruffem jsou vašimi rivaly. Paulo je výjimečný studen a má silný smysl pro spravedlnost.


Systém hry

Na ostrově Pasio nejsou žádní divocí Pokémoni a každý trenér má k dispozici jednoho Pokémona, se kterým tvoří sync pair. Centrálou získávání informací a přípravou na dobrodružství je Pokémonní centrum, které obsahuje také obchod a kavárnu.


Každý sync pair má svůj level, který se při postupu hrou zvyšuje. Díky tomu lze získávat nové útoky a vylepšovat vlastnosti sync pairu.

Souboje

Souboje v reálném čase

V předchozích hrách (kromě Pokémon GO) bylo obvyklé, že souboj probíhal na tahy. Vybrali jste útok, soupeř také, a ten z vás, jehož Pokémon byl schopen provést útok rychleji útočil jako první. V Pokémon Masters budou souboje, podobně jako v Pokémon GO, probíhat v reálném čase.

Každých několik sekund získáte energii, kterou bude používat k útokům. Každý sync pair bude mít až 4 útoky. Některé útoky energii nepotřebují, ale jejich použití je limitováno a během souboje je lze použít jen málokrát. Hra bude také obsahovat mechaniky známé z předchozích her, jako jsou X útok a lektvary na obnovení HP.


Sync útoky

Speciální typ útoku, na kterém se kromě Pokémona podílí také trenér. Mezi každým použitím budete muset použít určitý počet ostatních útoků. Sync útok bude velice silný a zdá se, že bude rozhodovat souboje.

Co-op souboje

V Pokémon Master budete moct hrát sami nebo s přáteli v co-op soubojích. Tak budete moct společně porážet silné soupeře.

Unity útoky

Typ útoku specifický pro co-op souboje. Aby byl aktivován, musí všichni tři hráči nastřádat unity energii. Při správném použití se jedná o super silný útok.

Vydáno: 21.7.2019 11:50 | 
Přečteno: 890x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Masters:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
SoulEevee99
Osobně by mě zajímalo jak si tedy budeme vybírat toho partnera na boje :/ Nikde jsem se to zatím nedočetla a je to škoda
icon odpověděl(a)
koca2000
Hlavní postava bude v sync pair s Pikachu. Předpokládám, že v rámci tutoriálu se k nám přidají 2 trenéři. Hádal bych Brock, Misty nebo Rosa.