×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Průvodce

Pokemon GO - Novinky v Friend Systému a Lucky Pokemoni

Pokemon GO - Novinky v Friend Systému a Lucky Pokemoni

Šťastný Pokemon,
Šťastný trenér

Je to už nějaký ten pátek, co jsem si přidal svého prvního kamaráda a vyměnil s ním svého Pokemona. V té době byl Friend Systém teprve na začátku a spojovalo se s ním hodně otravných chyb, dnes už je mnohem dál. Byly dokonce upraveny odměny z dárků a přidána nová forma Pokemona, Lucky Pokemon.

Gift

Dárky si mezi sebou posílají asi každí správní přátelé. Našli by se, ale i tací „kamarádi”, kteří spoléhají na to, že jejich vzájemné přátelství za něj budou budovat ostatní. Proto Niantic vymyslel malou leč lákavou odměnu pro všechny hráče, 200 Xp za zaslání dárku. V Dárcích se nyní ukrývá i Star Dust. Toto je odměna, po které touží asi každý trenér, protože s příchodem Tradování je Star Dust potřeba ještě víc než kdy dříve.

Lucky Pokemoni

Profesor Willow učinil zajímavý objev, Lucky Pokemony. Lucky Pokemoni jsou nová forma Pokemonů. Dají se získat pouze při Tradu. Když si trenéři mezi sebou vymění své Pokemony, mají šanci, že se oba měnění Pokemoni stanou Lucky Pokemony.

Lucky Pokemoni mají tyto výhody:


* Sleva 50% Star Dust pro Power-Upování tohoto Lucky Pokemona
* Změna pozadí Pokemona
* Změna pozadí v Pokédexu

Šance na zisk Lucky Pokemona se zvyšuje dobou, kterou Pokemon strávil ve Vašem Storage. Lucky Pokemon má také garantovaná lepší IV. Jeho nejhorší Staty mohou být 10/10/10 tedy 67% IV.

img
img

Myslím si, že Niantic má s Tradováním ještě velké plány. Příchod Lucky Pokemonů je velká pomoc pro začínající hráče, kteří nemají tolik Star Dust na Power-Upování Pokemonů. Užívejte hraní, užívejte Tradování.


Vydáno: 27.7.2018 23:04 | 
Přečteno: 8563x | 
Autor: Honziksik
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.