×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Novinky z E3

Novinky z E3

Co nám prozradilo Nintendo na E3?

Právě probíhá velká herní událost, konference E3. Nintendo nám zde kromě gameplay (zde) přineslo další novinky týkající se her Pokémon Shield a Pokémon Sword. Pojďme se podívat, co prozradili.

Pokéball Plus a Pokémon Sword and Shield

Do zařízení Pokéball Plus si budete moct uložit Pokémona z těchto her, ale nebudete ho moct použít jako herní ovladač. Když budete se s Pokémonem uloženým uvnitř chodit venku, něco pozitivního, co nám zatím nebylo prozrazeno, se stane.

Představení nového stadionu

img img
Nintendo nám ukázalo vodní stadion regionu Galar. Jeho trenérem je Nessa, expertka na vodní Pokémony. Podle ukázky bude používat Pokémona Drednaw.


Demo na E3

Návštěvníci E3 si jako první na světě mohou vyzkoušet demo verzi těchto her, kde si zkusí souboj ve vodním stadionu proti trenérce Nesse. Mohou si také vyzkoušet funkci Dynamax.

Přesun Pokémonů z Pokémon Home

Na nedávné tiskové konferenci byl oznámen projekt Pokémon Home, který má fungovat jako propojení všech Pokémonních her od Nintenda a ve kterém budete mít uložené všechny Pokémony a díky tomu si je přesouvat mezi hrami. Nyní ale přišli zástupci Game Freak s tím, že to není tak jednoduché. Do her Pokémon Sword a Pokémon Shield si budete moct přesunout pouze Pokémony, kteří budou v Pokédexu regionu Galar. To by mohlo znamenat, že si s sebou například nebude moct vzít svou Eevee ze hry Pokémon Let's Go Eevee. Fanoušky tato zpráva příliš nepotěšila a zvedla se pořádná vlna nevole. Uvidíme, jestli na to Game Freak a Nintendo nějak zareagují a své rozhodnutí nepřehodnotí.

Dva druhy setkání s Pokémony ve Wild Area

Ve Wild Area bude mít možnost potkat mnoho Pokémonů. Ve starších hrách probíhalo setkání s nimi tak, že jste běhali trávou a čas od času na některého z nich narazili. V Let's Go hrách jste Pokémony viděli, jak se pohybují v herním světě a mohli k nim zkrátka přiběhnout. V Sword a Shield se kombinují obě tyto varianty.

Chytání Pokémonů

Po Let's Go hrách, kde se Pokémoni chytali ve stylu Pokémon Go, se opět vrací starý způsob, kdy nejdřív Pokémona soubojem oslabíte a poté na něj hodíte Pokéball.

Pískání

Když na sebe budete chtít upoutat pozornost Pokémonů, budete mít možnost písknout. Každý Pokémon na to reaguje jinak, někteří se k vám přibíží, jiní utečou. Bude to užitečné třeba v případě, kdy Pokémon lítá vysoko nad vámi.

Návrat kola

img
Pro rychlejší přesuny po regionu se vrací jízdní kolo, které má navíc speciální plováky, díky kterým můžete jezdit i po vodě. Kromě toho při propojení s Rotomtelefonem může využít speciální zrychlení.

2 noví Pokémoni

Díky demoverzni hry na E3 byli odhaleni 2 noví Pokémoni.

Yamper

img
Typ: elektrický
Známé útoky: Play Rough, Spark, Crunch, Wild Charge

Impidimp

img
Typ: temný/fairy
Známé útoky: Assurance, Sucker Punch, Play Rough

Vydáno: 12.6.2019 18:04 | 
Přečteno: 788x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.