×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémonní konference ukázala světu plánované novinky

Pokémonní konference ukázala světu plánované novinky

Co jsme se dozvěděli na tiskové konferenci?

Dnes (středa 29.5.) ve 3:00 našeho času se konala v Tokiu konference zaměřená na novinky nejen z herního oddělení Pokémonů. A my jsme samozřejmě jako Pokémaniaci byli u toho. Žádné novinky o Sword and Shield nepadli, ale zato tu máme několik zajímavých projektů.

Pokračování hry Detective Pikachu

Letos do kin vstoupil film Detective Pikachu, který byl založen na ději hry Detective Pikachu z Nintendo 3DS. Hra má otevřený konec a nyní se na Nintendo Switch dočkáme pokračování, které děj uzavře.

Pokémon Home

Mnoho hráčů hraje Pokémonní hry už velice dlouho a přenáší si své Pokémony z jedné hry do druhé. Na začátku příštího roku vznikne Pokémon Home, místo, kde budou všichni vaši Pokémoni. Bude to propojení Pokémon Bank z 3DS, Pokémon Let's Go Pikachu a Let's Go Eevee z Nintendo Switch, Pokémon GO, ale také nadcházejících Pokémon Sword a Shield.

Nepůjde jen o propojení a sledování své sbírky Pokémonů. Budete moci ze svého smartphonu kdykoliv s kýmkoliv vyměňovat Pokémony a také je trénovat.

Dostupnost: iOS, Android a Nintendo Switch

Pokémon Sleep


Díky Pokémon GO je z chůze zábava. Nyní se mají stát zábavou i spánek a probouzení. Váš spánek bude ovlivňovat hru ve vašem smartphonu s aplikací Pokémon Sleep. Nintendo kvůli tomu vyvinulo nové zařízení pojmenované Pokémon GO Plus+, které funguje stejně jako původní Pokémon GO Plus, ale navíc pomocí akcelerometru měří váš spánek, když je položený na matraci vedle vás.

Niantic se do tohoto projektu zapojil také a připravuje systém odměn za správné spaní.

Pokémon Sleep přijde během roku 2020 na smartphony s iOS a Android.

Pokémon Masters

Nová mobilní hra míří na mobily s iOS a Android od společnosti Pokémon a DeNA. Pokémon Masters umožní hráčům nový typ boje a cestování Pokémony. Čeká na vás mnoho slavných trenérů, kteří se za dlouhou dobu v Pokémoních hrách objevili. Hra má vyjít během letošního roku a další novinky se dozvíme v červnu.

Košile a Pokémonní střediska


The Pokémon Company už nestačí herní a televizní průmysl. Proto se rozhodli, že budou prodávat košile originálním designem prvních 151 Pokémonů. Prodej bude zatím omezen jen na Asii, ale už se pracuje na dostupnosti i Americe a Evropě.


V Tokiu bude otevřeno první Pokémonní středisko bude fungovat jako obchod a zároveň místo setkání fanoušků Pokémonů.


Spoluautorem článku je Ricmont

Vydáno: 29.5.2019 15:12 | 
Přečteno: 839x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.