×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Novinky ze světa Pokémonu

Novinky ze světa PokémonuPo delší době souhrn aktuálních
informací ze světa Pokémonu...
Edit původní zprávy

Niantic a malý vtípek

Celý tento článek bych rád odstartoval vtipnou vsuvkou od společnosti Niantic, která stojí za populární hrou Pokémon GO. Před nedávnem byl vypuštěn nový Pokémon, Smeargle. Dal se získat tak, že vytváříte různé fotografie svých Pokémonů. Náhodně se mohlo stát, že právě Smeargle Vám do této fotografie vběhl. Smeargle si dal na chvilku pauzu a nahradil ho Pikachu s čepicí, kterou nosí Ash.


Pokémon - Sun & Moon Ultra Legends končí

Seriál Pokémon má aktuálně 22 sérií. Čeká nás však velká změna. Série Pokémon - Sun & Moon Ultra Legends bude poslední. Není to však konec světa Pokémonu, dle dostupných informací dostane seriál nový nádech, ale i nového hrdinu. Pokémon - Sun & Moon Ultra Legends je posledním dobrodružstvím Ashe Ketchuma. Nová série se bude odehrávat v regionu Galar, poznáme zde již osmou generaci Pokémonu, ale zároveň i novou hrdinku. Hlavní postava bude dívka, stejně jako Ash i ona se bude snažit stát mistrem Pokémonu. S touto novou trenérkou a hlavní hrdinkou se setkáme společně s Ahem ještě před koncem letošní série.


Pokémon - "čtvrtý" film

Již brzy se vrátí Mewtwo v novém filmovém zpracování. Tento film však nebude poslední, byla odhalena zápletka čtvrtého připravovaného filmu.

"Svět se změnil, Pokémoni vládnou světu a lidstvo se skrývá. Pikachu je pryč, zestárlý a slabý Ash Ketchum zůstal sám. Pouze on ví co probudil. Ash musí sestavit tým dávných trenérů, aby vysvobodil mystického Pokémona, který dokáže cestovat časem. Klíč k napravení budoucnosti leží v jeho minulosti..."

Co nás čeká tentokrát? Co Ash v minulosti probudil? Kde je Pikachu? Tolik otázek, žádné odpovědi. Více bude oznámeno v průběhu letošního léta. Rozhodně je na co se těšit.

Malý aprílový žertík redakce

Aktuální informační panel přinesl zajímavé novinky. Hned první se zaměřila na skuteční vtípek ze strany Nianticu, další dvě jsou však přímo z naší redakce. Věříme, že s Ashem a Pikachu se budeme potkávat i nadále a že právě toto duo nás bude provázet ještě několika regiony. Co se filmu týče, těšíme se na návrat slavného Mewtwo v novém kabátu, to kam filmová série povede dál, to je ve hvězdách.

Líbila se Vám některá z našich teorií, přišla Vám tato informace uvěřitelná? Líbila by se Vám myšlenka nové hlavní hrdinky a co vidět starého Ashe? Budeme velmi rádi za Vaše komentáře.

Vydáno: 1.4.2019 10:57 | 
Přečteno: 947x | 
Autor: Scoby
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , galar odpovědět
avatar
kde beriete istotu že ash sa v oblasti galar neobjaví? 1
icon odpověděl(a)
koca2000
Jedná se o apríl.
icon , nová hrdinka odpovědět
avatar
myslím si že ash by si zaslúžil ukončenie s vojho príbehu až vtedy keď vyhrá ligu a stane sa minimálne celo oblastným šampiónom. v kante ale mohol by začať starnúť biť oblasť od oblasti silnejší a od veci bi nebol ani návrat greninju acharizarda a sereny a dalsých jeho pokemonov ako pigiot a dalsích. potom mozu dať aj novú hrdinku. 5