×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Nový TV speciál Pokémon: The Origin

Nový TV speciál Pokémon: The Origin

Informace, která vyplula na povrch teprve před několika dny a již se pouštím do velkých spekulací. Dle názvu, který značí "původ", si lze už předem domyslet, že by to mohlo být něco úplně nového. Že by konečně konec Ashe a jeho nekonečného dobrodružství?

Ovšem, známe to. S každou novou sérií příchází jen další otravná a omšelá dobrodružství Ashe, jenž se po vstupu na každý nový kontinent "zrestartuje" a s ním i Pikachu, který by z hlediska her musel být už nejméně na levelu 100 a neměl by tak mít ani problém prolétnout kontinentem a i celou ligou jako nic. Nyní to však vypadá na menší revoluci...

Nový speciál, který do japonských televiz dorazí již 2. října, by měl nabídnout příběh protagonisty Reda, kterého známe z her Red a Green, ještě z doby GameBoy Color. Objeví se zde i originální rivalové, mezi které patří i Brock (Takeshi), čili tady to vypadá na úplný restart a cestu od kořenů, což je podle mě naprostá pecka a oživí to staré dobré časy, jenž známe my všichni, kteří jsme zažili první vlnu Pokémoní mánie. Příběhová linie se tedy bude držet originálních her. Bohužel, nakonec se nejedná o sérii, ale pouze tedy o speciál, nicméně zase můžeme být rádi, že vůbec něco takového vyjde.

Pro ty, které zajímají větší detaily, tak o zpracování (zejména tedy animaci) se postará špičkové animační studio Production I.G, čili je jasné, že po vizuální stránce to strádat rozhodně nebude.

Více informací zatím není, ale již se můžeme za necelé dva měsíce těšit a doufat, že to bude stát za to!

Mimo The Origin bude dále vycházet i nová série Pokémon XY (a to hned 17. října), čili fanoušci staré série také o nic nepřijdou.

A teď už slibovaný samotný první trailer! Vypadá to hodně, hodně dobře!

 


Vydáno: 19.8.2013 15:07 | 
Přečteno: 5009x | 
Autor: Ryuuhei

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

, viděl jsem odpovědět
avatar
Hned včera jsem zkoukl první díl.. bohužel ještě nebyly venku anglický titulky tak jsem to sjel v japonštině.. sem tam jsem něco málo rozumněl :D ale pocity... ohromný, je to supr... vyšli hnedka najednou 4 díly, jen škoda, že dost přeskakují dějem, ale konečně něco originálního s pokémonama 1. generace, kterou všichni milujem