×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

O krok blíže na cestě k 24. sérii na Netflixu

O krok blíže na cestě k 24. sérii na NetflixuNetflix se dal do pohybu a aktualizoval českou kartu pro Pokémon: Master Journeys!

Titulní obrázek článku

Už několik měsíců se nás ptáte, kdy bude na Netflixu 24. série a my pro vás doposud měli maximálně několik našich odhadů, které se nakonec nepotvrdily. Nyní konečně Netflix udělal další krok na cestě k 24. sérii.

Co nám karta prozradila?

img

Karta seriálu nám prozradila dvě věci a to český název a základní synopsi. U nás bude uvedena tato série jako Pokémon: Mistrovské Cesty. Synopse této série je následující:

Ash se probojovává Světovou korunovační sérii a Goh se dál snaží pochytat všechny pokémony. Společně se vydávají na cestu za dobrodružstvím.

Kdy se vydáme na cestu s Ashem a Gohem?

To je poslední díl skládačky, který nevíme. A zatím zde můžeme jen hádat. Osobně si myslíme, že by se 24. série mohla objevit u nás někdy v září 2022. Ale je to je náš odhad. Každopádně budeme dál dění kolem uvedení Mistrovských cest sledovat a jakmile bude známe datum, budeme o tom hned informovat.


Vydáno: 5.8.2022 17:38 | 
Přečteno: 205x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 24. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Master Journeys odpovědět
avatar
Konečně, strašně jsem se na to těšil, (možná taky proto že už jsem to s anglickýma titulkama viděl 4x) a ted se na to konečně kouknu nejspíš v září v češtině, protože dle mých odhadů by to mělo být 6.září ale zda já mám pravdu nevím, nejsem takový odborník jako vy
icon odpověděl(a)
Ricmont
My bychom to také viděli na září. Ovšem Netflix si poslední dvě série hází na český Netflix úplně náhodně. Tady už nelze určit pevné datum. Proto uvádíme září jako nás osobní typ.