×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Oslavme výročí soutěží o všechny tři knihy Pokémon Red a Blue!

Oslavme výročí soutěží o všechny tři knihy Pokémon Red a Blue!Pokémoni mají výročí a tak pro vás máme soutěž o všechny tři knihy Pokémon Red a Blue!

img

Málokterá značka se těší velké popularitě 25 let, ale Pokémoni s tím problém nemají. Česká republika se navíc od loňského roku může pyšnit tím, že jsou zde Pokémoni jako seriál, filmy, hry i manga, což se zdaleka nedá říct o většině evropských zemí.

My i nakladatelství CREW to chceme pořádně oslavit a tak tu máme velkou Facebookovou soutěž o všechny tři knihy Pokémon Red a Blue pro 10 z vás!

Soutěž probíhá do 5. března 2021 a abyste se mohli zúčastnit musíte se vyfotit se svou Pokémoní sbírkou a fotku vložit do komentářů tohoto příspěvku (fotka z Pokémon GO, plyšáci, trička, knihy,...) a dát To se mi líbí stránce CREW KIDS a Pokémaniak.cz.

Po ukončení náhodně vybereme z komentářů 10 vítězů a každý z nich dostane papírovou tašku CREW, mangu Pokémon Red a Blue 1-3 a jeden Pokémoní přívěsek.

???? Soutěž k 25. výročí ???? Značka Pokémon je tu již čtvrt století. A jak jinak tuto událost oslavit, než tím, co bylo na...

Zveřejnil(a) Pokémaniak.cz / Pokémon GO dne Sobota 27. února 2021

Vydáno: 27.2.2021 10:19 | 
Přečteno: 656x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.