×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Oznámen remake her z regionu Sinnoh Brilliant Diamond a Shining Pearl!

Oznámen remake her z regionu Sinnoh Brilliant Diamond a Shining Pearl!Oznámení dlouho očekávaného remaku her Diamond a Pearl z Nintenda DS je tady!

Oslava 25 let Pokémonů přinesla mnoha fanouškům Pokémonů velký dárek, na který už dlouho čekali. Byl oznámen remake her Diamond a Pearl z regionu Sinnoh. Hry se budou jmenovat Brilliant Diamond a Shining Pearl a nejviditelnějším rozdílem je jednoznačně 3D grafika.

Trailer

Je to remake!

img

První věc, která nejspíš spoustu z nás napadne je, že na novou hru to teda nevypadá nic moc. Nesmíme ale zapomínat, že jde o remake, takže když si hráč původní hry pustí tuto, má ho to naladit na nostalgickou vlnu. Proto tu máme stejný příběh i podobný design, ale spolu s převodem na novější konzoli tu přesto pár změn je.

Převod do 3D

img

Původní Diamond a Pearl byly čistě 2D, což se o Brilliant Diamond a Shining Pearl říct nedá. Všechny herní lokace, postavy i Pokémoni prošli převodem a jsou nyní 3D. Tvůrci ale chtěli zároveň zachovat původní design, takže postavy na mapě vypadají poněkud scvrkle. Při souboji je to ale úplně o něčem jiném.

Jaké potkáme Pokémony?

img

Tady nás oproti původním hrám nejspíš nečekají žádné rozdíly. Zatím nebylo oznámeno, že by měla být přidána nová mechanika jako tomu bylo u Omega Ruby a Alpha Sapphire. Také v traileru nejsou vidět jiní Pokémoni, než ti, kteří byli i v původní hře. Opět nás tedy čeká volba jednoho Pokémona z trojice Turtwig, Chimchar a Piplup. V Brilliant Diamond potkáme Dialgu a v Shining Pearl Palkiu.

Hry nevyvíjí Game Freak

img

Poměrně překvapivou částí odhalení těchto her byla informace, že na nich nepracuje studio Game Freak, které doposud vyvíjelo všechny předchozí hry z hlavní série, ale studio ILCA, které pracovalo na vývoji Pokémon Home. Game Freak s nimi ale bude spolupracovat a na vývoj dohlíží sám Junichi Masuda. Domníváme se, že hlavní důvod, proč remake Game Freak nedělá sám, je to, že se soustředí na vývoj Pokémon Legends: Arceus.

Kdy to bude?

img

V tomto směru zatím Pokémon Company nebyla příliš sdílná, takže víme jen to, že hry vyjdou na Nintendo Switch zároveň v Japonsku i zbytku světa koncem roku 2021, ale žádné přesnější informace bohužel nemáme.


Vydáno: 26.2.2021 18:07 | 
Přečteno: 517x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Brilliant Diamond a Shining Pearl:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.