×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Oznámena nová hra jménem Pokémon Unite!

Oznámena nová hra jménem Pokémon Unite!Pokémon Company oznámila novou kooperativní hru!

Ve středu 24. června 2020 The Pokémon Company oznámila, že připravuje novou kooperativní Pokémoní hru s názvem Pokémon Unite, která vyjde na Nintendo Switch a mobilní telefony se systémy Android a iOS. Zatím nebylo oznámeno, kdy hra vyjde, ale už teď toho o ní víme poměrně dost.

Trailer

Základní informace

Pokémon Unite bude zdarma na mobilní telefony a Nintendo Switch a bude obsahovat mikrotransakce. Půjde o realtime multiplayer hru, ve které budou proti sobě soupeřit dva týmy po pěti hráčích. Každý hráč si na začátku hry vybere svého Pokémona, se kterým následně bude bojovat na herní ploše. Kromě hráčů se zde budou objevovat také divocí Pokémoni, které chytíte tím, že je porazíte. Cílem hry je získat více bodů než soupeřův tým tak, že pochytané Pokémony odnesete na soupeřovi body na mapě. Jedna hra trvá 10 minut a tým, který má po uplynutí tohoto času nejvíce bodů, vyhrál.

Hra funguje na velice podobném principu jako League of Legends.

Herní plocha

Herní plocha je rozdělená na dvě poloviny, vaší a soupeřova týmu. Z krajních bodů obou částí vedou po obvodu mapy dvě cesty, na kterých se pro každý tým nachází celkem pět bodů. Vaše body vám doplňují životy a na soupeřovi body musíte donést ulovené Pokémony. Když na soupeřův bod donesete určitý počet Pokémonů zníčíte ho.

img

Uprostřed herní plochy se nachází oblast, ve které se objevují divocí Pokémoni, které můžete a také byste měli chytat.

Jak hra probíhá?

Na začátku hry si každý hráč vybere svého Pokémona, který bude na levelu 1 a tedy i prvním vývojovém stupni.

img

Po začátku bitvy se hráči rozběhnou po herní ploše a snaží se pochytat, co nejvíce Pokémonů a ty následně donést na některý ze soupeřových bodů. Abyste za chycené Pokémony získali body pro svůj tým, musíte na soupeřově bodě vydržet nějakou dobu a nikdo na vás během této doby nesmí zaútočit.

Váš Pokémon má na začátku hry level 1. Tím, jak porážíte své soupeře a také divoké Pokémony, získáváte zkušenosti. Když se dostanete na určitý level odemknou se vám nové útoky a nebo se váš Pokémon vyvine. Podle toho, jaké útoky si zvolíte, můžete s každým Pokémonem hrát bojovat spíše z blízka či spíše z dálky.

img

Při soubojích můžete volit, který útok chcete použít. Novinkou v této hře jsou Unite útoky. Jde o speciální supersilné útoky, které se dají nejlépe popsat jako "ultina" z League of Legends.

Ukázka jednoho zápasu ze hry


Vydáno: 24.6.2020 23:35 | 
Přečteno: 1611x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon UNITE:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Zklamaný odpovědět
Ricmont
Za mě hrozné zklamání. Pokémon Company jen kopíruje populární styly mobilních her a přidává jen Pokémony. Za mě jen další hra kterých je na Google play i Appstore spousta. Přitom by mohli vydat na příklad první tři generace her jako mobilní hry. Na příklad Crystal je dost oblíbení a určitě by si ho pár tisíc lidí stáhlo spíše než něco čeho je v obchodech s hrami a aplikacemi plno
icon odpověděl(a)
koca2000
Tato hra totiž bohužel není mířená na nás. V asii jsou ale League of Legends a podobné hry velice populární, takže je logické, že i Pokémoni si chtějí z této popularity trochu ukrojit.