×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Oznámeny nové verze her pro 3DS!

Oznámeny nové verze her pro 3DS!

Je to pár hodin, co bylo oznámeno brzké vydání zbrusu nových pokémoních her, které si vezmou do parády starou dobrou 3. generaci a přetvoří ji podobně, jako tomu bylo u Heart Gold a Soul Silver. Přichází Omega Ruby a Alpha Sapphire! Více info vč. teaseru v článku.

Zatím se toho ovšem moc neví. Pokud tedy bereme v potaz dohady, jak hra bude vypadat, což si lze ale jednoduše představit. Hra bude využívat nejnovějšího herního engine, který používá i verze X a Y.

Názvy jsou ovšem stanovené. Budou to dvě verze, jedna s názvem Omega Ruby a druhá Alpha Sapphire. Můžeme očekávat převyprávění starých verzí Ruby a Sapphire ve 3D. A to již letos v listopadu!

Níže se můžete podívat na teasery, které vám ale zatím nic moc neřeknou kromě toho, že je hra potvrzena.


Vydáno: 8.5.2014 7:23 | 
Přečteno: 4275x | 
Autor: Ryuuhei

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Web odpovědět
avatar
Tenhle web už dál nefunguje? Byl bych rád kdyby pokračovala :) Klidně bych i pomohl.
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Funguje, jen není aktivní, protože ani mně, ani ostatním členům týmu není holt moc do udržování. Pokud máš vážný zájem o pomoc, pošli mi buď soukromku nebo se mi ozvi jiným způsobem, uvítám to.
, Pokemon XY odpovědět
avatar
chci se zeptat...je už k dispozici emulator pro hry Pokemon XY? bych si je chtěl zahrát na počítačí,děkuji za odpověd
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Žádný emulátor pro 3DS neexistuje.
, Starteři, mega evoluce odpovědět
avatar
Zjistlil jsem že Groudon a Kyogre v těhle hrách budou mít mega evoluci, ale je určitě jasné jaké věci budete potřebovat pro mega evoluci a také sem zjistlil že startéři budou Treecko, Torchic a Mudkip kteří budou mít v posledním vývinu mega evoluci dál moc nic nevím budu se snažit zjistit něco víc :)
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Mega evoluce jsou jasnou součástí, jelikož ty byly nasazeny již do X/Y. Nicméně novinka není aktualizována, už jsou venku videa, která ukazují víc. Mimo to, že už to zanedlouho vyjde. ;)