×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti

Pět podivných teorií ze světa Pokémonů

Pět podivných teorií ze světa Pokémonů

Svět Pokémonů je plný teorií a některé jsou opravdu zvláštní.

Titulní obrázek článku

Teorie a Pokémoni patří k sobě a každý z nás má svojí oblíbenou teorii. Ovšem i ve světě Pokémonů existují teorie, které jsou přinejmenším podivné, a na ty se podíváme.

Hlavní část Wobbuffeta je ocas

img

Kolem Wobbuffeta existuje nejedna teorie. My se však zaměříme na teorii, která tvrdí, že Wobbuffetova hlavní část není jeho tělo ale jeho ocas. Ten totiž má obličej a podle některých tento ocas nejenže umí myslet nezávisle na zbytku těla, ale dokonce se jedná o hlavní část, kde je umístění Wobbuffetův mozek. Pokud je ovšem ocas mozkem celého těla, co je pak zbytek Wobbuffeta? Ve skutečnosti se jedná o návnadu pro nepřátele. Ty totiž místo na ocas, který působí nedůležitě, zaútočí na tělo Wobbuffeta, které se tak stává pro ocas efektivním štítem.

Lidé jsou invazivní druh

img

Lidé a Pokémoni sdílejí jeden svět. Ovšem jedna teorie tvrdí, že v minulosti existovala planeta, kde žili jen Pokémoni. Žádní lidé, jen Pokémoni. Ovšem pak se na naší Zemi stala globální katastrofa, která způsobila to, že lidé museli najít novou planetu k životu. Při svém hledání našli planetu, která se svými podmínkami podobala naší Zemi. A tak se tam usadili. Ano, tato planeta byla planetou Pokémonů. Lidé se začali chovat jako invazivní druh a měnit planetu podle sebe. Mnoho Pokémonů tuto změnu nepřežilo a vyhynulo. Jiní se naučili žít po boku lidí, nové lidské době se přizpůsobili a vyvinuli se.

Mimikyu je mrtvý Pichu

img

Mimikyu má dost smutný příběh. Jedna z teorií říká, že chtěl být dříve tak populární jako Pikachu, a tak se za něj začal převlékat. Ovšem když ani toto nevedlo k jeho popularitě, začal Pikachu nenávidět. Existuje ale ještě jedna temnější teorie. Ta tvrdí, že Mimikyu je ve skutečnosti Pichu, který umřel dříve, než se stačil vyvinout v Pikachu. Jako duch Pichu se ovšem nemůže dál vyvíjet, a tak si z touhy stát se Pikachu vyrobil masku, aby si svůj sen splnil. Ovšem Mimikyu chová zášť k Pikachu, protože narozdíl od něj měl možnost se vyvinout, zatímco on musím jen předstírat, že se Pikachu stal.

Ditto slouží k chovu pokémonů na kraji vyhynutí

img

Mnoho Pokémonů je i v dnešní době na pokraji vyhynutí. Jedna z teorií říká, že aby se vyhynutí Pokémonů zamezilo byl vytvořen Ditto. Ten by měl mít v sobě DNA všech Pokémonů, a tak by se mohl spářit s každým Pokémonem, kterého by bylo potřeba zachránit. Například Kangaskhani v Safari zóně jsou potomci Kangaskhana a Ditta, který byl použit, aby zvýšil populaci Kangaskhanů.

Ashův táta je Pikachu

img

O Ashově tátovi víme jent to, že byl trenér a že se vydal na cesty. To je vše. Ovšem existuje teorie, která říká, že Ashův táta šel pomáhat Billovi s experimentem, který měl lidskou mysl přesunout do Pokémona. Tím měl být Pikachu. Ovšem po provedení experimentu nebylo cesty zpátky, a tak Ashův táta zůstal uvězněn v těle Pikachu. Tohoto Pikachu pak odvedl Bill k profesoru Oakovi. Už víte, kam mířím?

Tak to by bylo pět teorií, které jsou někdy více a někdy méně bláznivé.


Vydáno: 2.1.2022 23:54 | 
Přečteno: 2380x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Ashuv táta odpovědět
LilYanky
Hele na začátku pokemon journeys je díl kde se představuje pikachu a není tam jediná zmínka o to že byl pikachu dřív v jinačí profesorově kanceláři.
Takže já mam takovou sice divnou teorii ale mě to trošku to dává smysl, jde o to že Ash se chce stát pokemon master a on musí trénovat a zlepšovat se atd
Tak prostě Ash jak bude bojovat proti Leonovi tak tam přijde potajnu jeho otec anebo po skončení zápasu z Leonem, řekne Leon že je jeho syn :D
Ale to je taková moje teorie ale jinak nevím
icon odpověděl(a)
koca2000
Úplně nevím, jak myslíš to s jinou kanceláří? Že by se rozhodli ukázat po zápase s Leonem jeho otce teoreticky možné je, ale obávám se, že by to znamenalo Ashův konec v seriálu a novou hlavní postavou by se stal Goh nebo někdo úplně jiný. Každopádně Leon by to určitě nebyl, protože se narodil a žije celý život v regionu Galar, zatímco Delia se z toho, co víme, pohybovala jen po regionech Kanto a Johto.
icon , Ash odpovědět
avatar
Ashův táta bude podle mě Giovanni. Mě by to dávalo smysl.
icon odpověděl(a)
Ricmont
A proto se ho zkoušel v jedné epizodě série Black And White zabít 3