×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Po téměř 4 letech se dozvídáme další informace o Pokémon Sleep!

Po téměř 4 letech se dozvídáme další informace o Pokémon Sleep!Pokémon Sleep nakonec bude!

Titulní obrázek článku

V květnu 2019 se konala tisková konference, která světu mimo jiné představila propojení her pomocí Pokémon Home, hru Pokémon Masters, oznámila pokračování hry Detective Pikachu a příchod Pokémon Sleep. Hra Pokémon Sleep měla být vydána během roku 2020 a s ním mělo přijít i nové zařízení Pokémon GO Plus+. Nyní po téměř 4 letech mlčení, kdy jsme už mysleli, že se na Pokémon Sleep zapomnělo, se o něm dozvídáme další informace.

Pokémon Sleep vychází v létě 2023 na zařízení s Android a iOS. Aplikace bude spolupracovat se zařízením Pokémon GO Plus+, kterému jsme se věnovali v předchozím článku.

Jak bude hra fungovat?

img

Jak už název Pokémon Sleep napovídá, celá hra se bude totiž kolem spánku, našeho spánku. Konkrétně funguje tak trochu jako budík, který zárověň analyzuje náš spánek. Čím delší spánek, tím více získáme bodů a tím více se na obrazovce kolem Snorlaxe objeví Pokémonů.

img

Hra zřejmě bude poslouchat náš spánek a podle toho nás zařadí do jedné ze tří kategorií: dozing, snoozing a slumbering (pozn. jednotlivé pojmy se těžko překládají, aby překlad dával v kontextu smysl a význam byl rozeznatelný, ale v podstatě jde o to, jak tvrdě spíte). Tato kategorie ovlivňuje jaké Pokémony najdeme ráno po probuzení kolem Snorlaxe. Půjde totiž o ty Pokémony, kteří spí stejným stylem jako vy.

img

Aby hra nebyla jen o tom, že se vyspíte a kolem Snorlaxe se objeví pár náhodných Pokémonů, budeme do Sleepdexu sbírat polohy, ve kterých jednotliví Pokémoni spí. Každý Pokémon bude totiž mít hned několik spících poloh a některé budou vzácnější než jiné.

Trailer

Představení hry


Vydáno: 9.3.2023 21:50 | 
Přečteno: 1009x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.