×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Pokémon a Český Netflix

Pokémon a Český Netflix

Netflix se konečně rozhodl, že svoje služby nabídne i v našem rodném jazyce. Ovšem má to malý háček.

Netflix má nyní českou lokalizaci. Co to pro nás kromě českého rozhraní znamená?

Plno seriálu zmizelo a s nimi i Pokémon Sun and Moon

Pokud vlastníte Netflix a rozhodli jste se pro české rozhraní, tak jste si možná všimli, že z nabídky zmizelo plno seriálů. Mezi ně patří i 20. série s názvem Sun and Moon. Důvod, proč tuto sérii na našem Netflixu již nenajdete, je ten, že nemá českou lokalizaci v podobě dabingu či titulků. Netflix se rozhodl z české nabídky odstranit vše, co neobsahuje českou jazykovou lokalizaci. Přesto se pořád na něm najde pár seriálů, které nemají lokalizaci.

Co nám zůstalo?

V nabídce Netflixu toho zůstalo pro fanoušky Pokémonů skutečně málo. Momentálně zde můžete sledovat 22. sérii Pokémon Sun and Moon - Ultra Adventures, část první série Indigo League, dvacátý film Pokémon: I Choose You a Narozeninový minispeciál. Pokud jde o Indigo League, tak je možné, že kvůli absenci jazykové lokalizace časem přijdeme i o tuto sérii.

Bude na Netflixu 22. série?

S velkou pravděpodobností ano. Ovšem vypadá to, že to bude i poslední série, kterou Netflix na své službě odvysílá. Z Netflixu totiž Pokémoni pomalu mizí a nevypadá to, že by Netflix měl zájem o to, aby koupil dál vysílací práva. Jestli bude ale 22. série opravdu poslední, se dozvíme až tak za rok.

Sun and Moon tam stále je

Pokud chcete mít na svých obrazovkách i 20. sérii, tak k tomu vede jednoduchý krok. Svoje lokální rozhraní v nastavení přepněte zpět do angličtiny. Poté se vám série Sun and Moon znovu objeví, ovšem bez české podpory.

Co myslíte? Bude vám Sun and Moon na českém Netflixu chybět, nebo se s tím dokážete vyrovnat?


Vydáno: 11.10.2019 17:42 | 
Přečteno: 2089x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.