×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Pokémon Black & White už není na Amazon Prime Video!

Pokémon Black & White už není na Amazon Prime Video!

Streamovací službu opustily další série!

Když se na Amazon Prime Video v prosinci 2019 objevily 10. - 16. série, udělalo nám to velkou radost. Hlavně proto, že to bylo vůbec poprvé, co jsme mohli sledovat 16. sérii s českým dabingem. Později sice série 10 - 13 z příběhového archu Diamant a Perla službu opustili, ale nahradili je zase série XY. Nyní je tu ale další loučení.

Streamovací služby Amazon Prime Video opustily série 14 - 16, tedy celý příběhový arch Black & White, a tentokrát bez náhrady.

Jak by to mohlo být dál?

Je zřejmé, že Amazon nemá práva na dlouho, takže se dá předpokládat, že do pár měsíců jeho Prime Video opustí i XY. Šance, že by se objevila některá ze sérií 1 - 9 je nulová, protože dabing buď vůbec neexistuje, nebo se na něj nedají získat práva. Zdá se, že Pokémoni Prime Video pomalu opouštějí.

Jedinou VOD, kde Pokémoni více přibývají než ubývají, je aktuálně Netflix. Tam jsou relativně nově všechny série Sun & Moon a také všechny tři filmy, které během vysílání tohoto archu v Japonsku vznikly. Jde o I Choose You, Power of Us a Mewtwo Strikes Back Evolution.

Netflix navíc v USA získal práva na premiérové zveřejnění nejnovější série s názvem Pokémon Journeys a označil ji jako „Netflix Originals”. Je tím pádem dost slušná šance, že se časem tato série objeví na Netflixu i v ostatních zemích včetně Česka. Nasvědčuje tomu i fakt, že už na tuto sérii vzniká český dabing. Kdy to ale bude se jen těžko odhaduje. Optimistický odhad říká 1. ledna 2021. Další odhady jsou buď na Pokémon Day 27. února 2021 nebo 1. dubna 2021, což bylo v minulosti časté datum zveřejňování nové série na Netflixu.

Ať tak či tak, zdá se, že budoucnost Pokémonů s dabingem je na Netflixu, a kdo ví, třeba se dočkáme dne, kdy se na všechny díly od 10. série budeme moct kouknout na jedné VOD službě.


Vydáno: 28.10.2020 22:58 | 
Přečteno: 1283x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Tak Netflix nedělá problém kupovat starší filmy či seriály. Ovšem pokud by došlo k odkoupení všech sérii tak bych počítal že budou spíše s titulky než s dabingem.