×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl - Jak získat Jirachi a Mew?

Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl - Jak získat Jirachi a Mew?Chcete získat Jirachi a Mew v Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl? Víme, jak na to!

Titulní obrázek článku

Podobně jako v případě her Pokémon Sword & Shield i u nových her z regionu Sinnoh, Brilliant Diamond & Shining Pearl, které vychází už v pátek 19. listopadu 2021, dostanou odměnu všichni věrní Pokémaniaci, kteří už mají některé z dřívějších her. Pokud máte obě hry, můžete si odměnu vybrat v obou.

Jak získat Jirachi

img

Pokud máte ve svém Nintendo Switch uloženou hru z Pokémon Sword nebo Pokémon Shield, dostanete od muže v levé části květinové louky v Floaroma Town. S mužem si stačí promluvit a on vám dá vašeho vlastního Jirachiho.

Jak získat Mew

img

S Mew je to velice podobné jako s Jirachim. Abyste ho získali, musíte mít ve svém Nintendo Switch uloženou hru z Pokémon Let's GO Pikachu nebo Pokémon Let's GO Eevee. Pak už stačí jen opět zajít do levé části květinové louky v Floaroma Town a popovídat si s ženou, která tam stojí. Ta vám dá vašeho Mew.

Kde je Floaroma Town

Floaroma Town je docela blízko začátku vaší cesty, i když v rámci příběhu bude chvilku trvat než se tam budete moct dostat. Když přeskočíme různé otočky zpět do startovního města a plnění povinných úkolů, které vás nepustí dál, dostanete se z počátečního Twinleaf Town do Floaroma Town následovně:

Z Twinleaf Town na sever -> z Route 201 na východ -> z Sandgem Town na sever -> z Route 202 na sever -> z Jubilife City na sever -> z Route 204 na sever -> Floaroma Town.

img

Jinýmy slovy, z Twinleaf Town nahoru, doleva a pak už pořád nahoru, dokud tam nedorazíte.


Vydáno: 16.11.2021 23:57 | 
Přečteno: 1237x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Brilliant Diamond a Shining Pearl:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.