×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl - Pokétch, Amity Square a Poffiny

Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl - Pokétch, Amity Square a PoffinyTaké hry Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl se dočkali oznámení dalších informací!

Titulní obrázek článku

Vydání remake her Pokémon Diamond & Pearl pod názvem Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl je naplánovaný už na 19. listopadu 2021 a my se nyní dozvídáme další podrobnosti a také si můžeme prohlédnout další záběry ze hry.

Trailer

Pokétch

img

Ve hře zůstane zachovaný Pokétch, který můžeme znát z původních her. Pokétch je zařízení, které funguje jako takový příruční počítač. V původních hrách na Nintendo DS se nacházel na dolní obrazovce. V remake se bude objevovat v pravém horním rohu obrazovky.

img

Už teď víme, že z původních funkcí na něm budou hodiny, seznam Pokémonů v naší partě, kreslení, kontrola spokojenosti našich Pokémonů, hledač skrytých předmětů a počítadlo kroků. Přibude také nová funkce, která nám umožní přivolat divokého Pokémona a s jeho pomocí využít skrytý útok jako například Cut nebo Rock Climb, které nám pomohou dostat se na některá jinak nedostupná místa.

Amity Square

img

Amity Square je místo v Hearthome City, kde můžeme vypustit svých 6 Pokémonů, procházet se s nimi, volně otáčet kamerou a také přibližovat a oddalovat záběr kamery. Do parku ale nelze vzít všechny Pokémony. Ze záběrů z traileru to vypadá, že vstup budou mít povolený pouze startovní Pokémoni a jejich vývoje, Pikachu, Psyduck, Pachirisu, Drifloon, Buneary, Happiny, Cleafairy, Jugglypuff, Torchic, Shroomish a Skitty.

img

Seznam Pokémonů je jiný než v původních hrách, kde startovní Pokémoni vstup povolený neměli. Tento seznam Pokémonů totiž pochází z Pokémon Platinum. Rozvržení parku ale zůstává stejné jako v původních hrách Diamond & Pearl.

Poffiny

img

Chybět v remake hrách nebude ani vaření Poffinů, které zvyšují některé vlastnosti Pokémona, jako je roztomilost, a umožňují nám získat vyšší skóre během Super Contest Show. Při vaření si budeme muset dávat pozor, jak rychle mícháme, abychom Poffin nespálili a ani těsto nevyhodili z mísy. To, na jakém levelu máme Poffin, který vaříme, určuje, jak moc se vlastnosti našeho Pokémona zvýší.

img

Oproti původním hrám bude možné dělat Poffiny nejen v Poffin House, ale také na Amity Square.


Vydáno: 2.10.2021 1:12 | 
Přečteno: 829x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Brilliant Diamond a Shining Pearl:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.