×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl - V nové lokaci budeme získávat legendární Pokémony!

Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl - V nové lokaci budeme získávat legendární Pokémony!

Jak budeme v Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl získávat legendární Pokémony?

Titulní obrázek článku

Remake her ze čtvrté generace na Nintendo Switch jménem Brilliant Diamond & Shining Pearl vychází už 19. listopadu 2021, což ovšem neznamená, že se už nemůžeme dozvědět další nové informace. Tentokrát je nám v novém traileru představen Ramanas Park, nová herní lokace, ve které budeme mít možnost získat legendární Pokémony.

Trailer

Ramanas Park

Ramanas Park je nová herní lokace, která nahradí Pal Park z původních her. Ten umožňoval trvale přenášet Pokémony z her z 3. generace. Přístup do Ramanas Park získáte až po vstupu do síně slávy.

img

V Ramanas Park budeme moct nacházet některé legendární Pokémony. Ze zveřejněného traileru se zdá, že některé najdeme přímo v parku, kvůli jiným budeme muset hledat speciální klíče, které pak bude možné v některé ze zdejších jeskyň využít k přivolání dalších legendárních Pokémonů. Zatím nevíme, jak se budou tyto klíče získávat.

Seznam legendárních Pokémonů

Spolu s oznámením Ramanas Park byli odhaleni někteří legendární Pokémoni, kteří zde půjdou získat. Seznam Pokémonů se bude lišit podle toho, kterou hru budete hrát.

Brilliant Diamond

img

Pro hru Brilliant Diamond byli zatím potvrzeni Raikou, Entei a Suicune, kteří se nejspíše budou objevovat přímo v parku, Ho-Oh, pro jehož získání bude potřeba klíč.

Shining Pearl

img

Ve hře Shining Pearl budeme mít možnost chytit Articuno, Zapdos a Moltres. Pomocí klíče půjde přivolat Lugia.

Obě hry

img

Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl by nám měly umožnit získat pomocí klíčů Mewtwo a Rayquaza. Klíčů by ovšem mělo být ještě více, takže seznam legendárních Pokémonů se určitě ještě rozroste.


Vydáno: 11.11.2021 17:55 | 
Přečteno: 950x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Brilliant Diamond a Shining Pearl:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.