×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Pokémon: Cesty - Část 23. série nakonec na Netflix dorazí!

Pokémon: Cesty - Část 23. série nakonec na Netflix dorazí!

Netflix odvolává, co odvolal, a slibuje, co slíbil!

Titulní obrázek článku

Poslední dobou je to s Netflixem trochu jako na houpačce. Nejprve se objevila karta 23. série s názvem Pokémon: Cesty a informací, že se jí na českém Netflixu dočkáme už 1. července 2021. Krátce na to ale přišla těžká rána. Karta byla odstraněna z premiér a zmizelo z ní datum vydání. Protože jsme předpokládáli, že by mohlo jít o chybu, nepsali jsme o této nemilé zprávě hned, ale dali Netflixu čas, aby měl možnost chybu opravit. To se ale ani téměř po týdnu nestalo a tak jsme vás o této nemilé zprávě informovali.

I přes naše čekání to ale zřejmě bylo předčasné, protože hned další den se datum opět objevilo a nás tak opravdu 1. července 2021 čeká vydání Pokémon Journeys neboli Pokémon: Cesty na českém Netflixu. A upřímně doufám, že už do 1. července nebudeme psát další článek o tom, že si to Netflix rozmyslel 3

img

Přecejenom ale nastala menší změna. Konkrétně je už jisté, že série nepřijde na Netflix celá, ale jen její část. Jestli půjde o 12 nebo 24 dílů zatím nevíme. Pokud by mělo jít o stejné rozdělení jako se používalo v USA, mohlo by jít jen o prvních 12 dílů.


Vydáno: 19.6.2021 20:24 | 
Přečteno: 4993x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
a nevíte někdo kde zkouknu všechny série polemomu? jakoze sérii 24 a dal?
icon odpověděl(a)
koca2000
Prvních 25 epizod 24. série je možné zhlédnout anglicky v britské verzi Pokémon TV.
icon odpověděl(a)
avatar
a v českém dabingu?
icon odpověděl(a)
koca2000
V českém dabingu jsou nové série jen na Netflixu a tam je zatím pouze 23. série. Pak jsou ještě na Amazon Prime Video série 10 - 13.
icon , - odpovědět
avatar
a už še ví kdy dokončí tuhle sérii kde je těch 48 dílů ? jakoze na netflixu, už sd těším na další radu a na dokončení téhle řady
icon odpověděl(a)
koca2000
Všech 48 epizod této série je již od 1. července 2021 dostupných na Netflixu. Zatím nevíme, kdy přijde na Netflix další série.
icon , Poke odpovědět
avatar
Akoze kuknem vsetkych 48 casti a to nieje ukoncene?este tam budu dufam pridavat casti,neznasam,ked nieco nieje ukoncene.
icon odpověděl(a)
koca2000
Každý příběhový arch má více sérií, obvykle tři, a toto byla zatím jen první z nich. V Japonsku už mají odvysíláno 69 epizod.
icon , - odpovědět
avatar
Tak dobrá zpráva. Na netflixu je 48 dílů s dabingem:)
icon odpověděl(a)
Ricmont
To je rozhodně skvělá zpráva. Asi Netflix pochopil že to co udělal s 22.serii kterou rozdělil na dvě půlky se moc fanouškům nelíbilo 1
icon , - odpovědět
avatar
Jak spustím ten seriál z titulkama od vás
icon odpověděl(a)
koca2000
Na stránce o 23. sérii v postraním panelu si stáhneš titulky k dílu, který chceš vidět. Pokud se koukáš na americkém Netflixu můžeš použít postup popsaný tady:
https://pokemaniak.cz/novinky/jak-sledovat-pokemon-tv-s-ceskymi-titulky-navod

Jinak pojmenuj titulky stejně jako soubor s videem a spusť video. Většina přehrávačů by měla automaticky zobrazit k videu titulky, které se jmenují stejně.
icon , titulky s23 odpovědět
avatar
Ahoj kluci, jak jste na tom s dalšími titulky k sérii 23 ? dík za odpověď.
icon odpověděl(a)
koca2000
Ahoj, poslední dobou moc nestíhám na nich pracovat. Odhadoval bych nejdříve příští týden, ale třeba se mi je podaří někam vmáčknout.