×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Pokémon: Coco - Je tu druhý trailer!

Pokémon: Coco - Je tu druhý trailer!

Druhý trailer na příští Pokémoní film je tady!

Touto dobou už měl být film Pokémon Coco dávno v japonských kinech. K tomu však nedošlo a nyní bylo oznámeno, že film se v japonsku objeví v kinech až 25. prosince 2020. Vzhledem k tak pozdnímu vydání v Japonsku se asi jen těžko dá předpokládat, že bychom se dočkali filmu na přelomu roku, jako tomu bylo u I Choose You a Power of Us. Každopádně se zatím můžeme podívat na druhý trailer z tohoto filmu a také nový doprovodný text.

Trailer s českými titulky

Doprovodný text

Toto je příběh neobvyklého vztahu otce a syna zahrnující Pokémona a člověka.
Hluboko v džungli uprostřed ničeho se nachází les Okoya, Pokémoní ráj s přísnými pravidly.
Zde žije tvrdohlavý a zatvrzelý Zarude se svou skupinou, ale jednoho dne objeví u řeky lidské dítě.
"Je to člověk..."
Zarude ho nedokázal opustit a tak se rozhodl porušit základní pravidlo lesa, opustit svůj kmen a žít sám s dítětem, které pojmenoval Coco.
Od té doby uběhlo už 10 let. Nyní Coco potkává Ashe a Pikachu během jejich návštěvy lesa Okoya. Jde o vůbec prvního "lidského přítele", kterého získal. A v mysli chlapce, který byl celou dobu pevně přesvědčený, že je Pokémonem, se rodí množství nových otázek.
"Tati, jsem člověk?" Jsem Pokémon? Nebo jsem člověk? Zatímco Coco bloumá nad těmito otázkami, do lesa Okoya jednoho dne přichází nezvaný cizinec, jehož kroky signalizující změnu klidných dnů, kterých si doposud mohl užívat.


Vydáno: 5.8.2020 22:07 | 
Přečteno: 1219x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon the Movie: Coco:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Film u nás odpovědět
Ricmont
Datum uvedení záleží na tom jestli bude film pod značkou Netflix Originál. Jako byl remake prvního filmu nebo série Journeys. Pokud to tak bude tak je uvedení 1.1.2021 nejspíše reálné.