×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Pokémon Diamand a Perla je opět ke zhlédnutí na Amazon Prime Video!

Pokémon Diamand a Perla je opět ke zhlédnutí na Amazon Prime Video!Dějový úsek Diamand a Perla se vrací na Amazon Prime Video s českým dabingem!

Titulní obrázek článku

Když už si myslíme, že jsme konečně vypozorovali, jak to bude s Pokémony na VOD v Česku, je všechno zase úplně jinak. Místo toho, aby se všichni Pokémoni časem přesunuli na Netflix, na kterém mají premiéru všechny nové série i filmy, o slovo se opět hlásí Amazon s jeho Prime Video.

Na Amazon Prime Video jsou od října 2021 opět série z dějového úseku Diamant a Perla (10. - 13. série) a rovnou i s českým dabingem! Naposledy byly na Prime Video ke zhlednutí do dubna 2020, kdy je vystřídali série z dějového úseku XY.

Které série jsou na Prime Video?

Když v dubnu 2021 tuto streamovací službu opustili série z dějového úseku XY, nezbyl na Prime Video jediný díl Pokémonů. Nyní se vrací série 10 - 13 z dějového úseku Diamant a Perla, ale žádné jiné série zatím dostupné v Česku nejsou. Je možné, že se za pár měsíců opět objeví také dějový úsek Černý a Bílý. Časem možná i XY a projedeme si tak celý cyklus ještě jednou. Je to nová strategie Amazonu? Těžko říct. Budeme se muset nechat překvapit.

Jak to aktuálně vypadá s Amazon Prime Video?

Naposledy, když byli Pokémoni na Amazon Prime Video, byla to snad jediná věc s českým dabingem nebo titulky. Dá se říct, že Pokémoni byli vstupem Amazonu na český trh. Bylo to také úplně poprvé, kdy byl zveřejněn český dabing 16. série.

Od té doby utekly skoro dva roky a situace se hodně změnila. Amazon má nyní snad u všech pořadů české titulky a u některých i český dabing. Byla také přidána lokalizace všech popisek a tlačítek. Cena předplatného zůstává stejná (79 Kč/měsíc první 6 měsíců pro nové uživatele, potom 159 Kč/měsíc).


Vydáno: 8.10.2021 1:18 | 
Přečteno: 1150x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
avatar
Škoda,že není titulky pro neslyšící...
icon odpověděl(a)
koca2000
Jediné řešení, které mě napadá, je zkusit aplikaci Okamžitý přepis od Googlu na mobily s Androidem. Umí to přepisovat všechno, co slyší, a má podporu češtiny. Určitě to nebude perfektní, ale řekl bych, že asi lepší než nic.
, Titulky odpovědět
avatar
Zeptám a má titulky??? Děkuji :-)
icon odpověděl(a)
koca2000
Bohužel nemá, pouze dabing.