×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Direct - Přichází 8. generace?

Pokémon Direct - Přichází 8. generace?Co prozradil Pokémon Direct? Nová generace? Nové hry?

Byl rok 2017 a Nintendo oznámilo na E3, že se chystá nové RPG dobrodružství ze světa Pokémonů. Během čekání jsme dostali Pokémon Quest a Pokémon Let´s Go Pikachu a Eevee. Ovšem nového RPG jsme se do teď nedočkali. Znamenal Pokémon Direct konec čekání?

Vrátí se stadiony? Co bude s Megaevolucí? Jak bude hra vypadat? Kdy odhalí startovní a legendární Pokémony? To jsou jen některé otázky, které v posledních dvou letech kolovaly po internetu. Pojďme se podívat na některé odpovědi.

Záznam z Pokémon Direct (Titulky)

Co jsme se tedy dozvěděli?

Název her

Začneme tedy s názvy nových her. Těmi jsou Pokémon Sword a Pokémon Sheild (Meč a Štít). Hry budou na konzoli Nintendo Switch.Region

Nový region se bude jmenovat Galar a podle všeho by se mělo jednat o moderní a průmyslově rozvinutý región, který nabídne i přírodní krásy jako jsou pláně, lesy či hory.

Startovní Pokémoni

Opět tu máme tradiční trojici
Travní - Grookey
Ohnivý - Scorbunny
Vodní - SobbleZajímavosti a postřehy

  1. Stadióny jsou zpět. Pokud jste patřili mezi ty, co odvrhli Sun and Moon kvůli chybějícím stadiónům tak se můžete těšit stadióny jsou zpět.
  2. Hra vypadá jako kříženec Sun and Moon a Let´s Go. Graficky působí velmi příjemně.
  3. Čeká nás konec elitní čtyřky? V ukázce na vidíme trenéra jak vstupuje na stadión podobný tomu který známe ze seriálu. Tohle může znamenat, že se hra pokusí o změnu tím, že místo elitní čtyřky nás bude čekat Pokémonová liga. Druhý a nejspíš pravdivější důvod je ten, že se jedná o ukázku z On-line hraní proti dalším hráčům na Switchi.Myslím, že Pokémon Direct splnil očekávání. Těšíte se na nové hry?

Spoluautorem článku je Ricmont

Vydáno: 27.2.2019 16:45 | 
Přečteno: 1908x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Phanto
Hra vypadá celkem dobře, ale noví startovní Pokémoni se mi upřímně moc nelíbí :-)
icon odpověděl(a)
Ricmont
Tak chápu záleží na vkusu a ne každému se bude líbit každý startovní Pokémon co se ve hře objeví. Mě se osobně zase nelíbí starteři z 7.generace. U této generace jsem měl poprvé problém zjistit co je Sobble za zvíře pak mi to došlo. To je Čolek
icon odpověděl(a)
Phanto
Starteři z 7. generace se mi líbili. Jak píšeš každý má jiný vkus.
icon , - odpovědět
Ricmont
Rád jsem pomohl ;).
Osobně jsme z nového regionů nadšení. Podle všeho se vrací staré dobré RPG v moderním kabátě.
Pokud jde o startovní Pokémony tak si mě získal Sobble. Je zajímavé že Scorbunny a Grookey jsou podobný Pokémonům z falešného concept artu.