×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Průvodce, Pokémon GO

Pokemon GO - 2. VELKÝ Update 2018

Pokemon GO - 2. VELKÝ Update 2018

Trading, Přátelé a Dárky…
toto asi nikdo nečekal…

Každý rok by měly vyjít 4 velké Updaty do Pokemon GO, které uvedou do provozu nějakou novou funkci nebo se ve hře objeví noví Pokemoni. Právě jedním tímto velkým updatem bude tzv. Trading, Přátelé a Dárky. Na Trading neboli výměnu Pokemonů mezi trenéry se čeká už od vytvoření Pokemon GO. Problémem byla obava z obchodování s Regionálním, Legendárními, Shiny a velmi vzácnými Pokemony. Vymyslel tedy Niantic konečně systém, který by tyto obavy shodil ze stolu a byl přínosem pro poctivé trenéry?

Tento Update ale nebude pouze o výměně Pokemonů, ale i o novém systému přidávání si přátel do svého In-Game Friend Listu. Přátelé si mezi sebou budou moci dávat speciální Dárkové Balíčky, které se budou dát vytočit z Pokéstopů. Tyto Dárkové Balíčky si nebudete moci rozbalit sami, ale budete je moci věnovat jednomu ze svých přátel.

img
Profil Trenéra

Abyste si mohli přidat kamaráda do svého Friend Listu, bude Vám nejdřív trenér, které si chcete přidat nasdílet jeho jedinečný Trenérský Kód a až poté mu budete moci poslat žádost o přátelství. Až si přidáte své přátele, budete jim moci posílat Dárkové Balíčky.

img
Friend List

Dárkové Balíčky budou obsahovat nejen Herní Itemy, ale i speciální Vajíčka, která budou obsahovat Alola Pokemony. S Dárkovým Balíčkem se odešle i pohlednice, na které bude znázorněno místo, kde jste Balíček vytočili.

imgimgimgimg
Dárkový Balíček
Otevření Dárku
Poslání Dárku
Pohlednice

Čím víc pošlete Balíčků, budete Raidovat a Tradovat Pokemony se svými přáteli tím větší Lvl přítele si u nich vybudujete. Ve hře budou 4 úrovně přátel.

* GOOD Friend
* GREAT Friend
* ULTRA Friend
* BEST Friend

imgimgimgimg
Good Friend
Great Friend
Ultra Friend
Best Friend

Čím větší budete mít úroveň u svých přátel, tím více bonusů tím odemknete. Zvyšování úrovně vašeho přátelství bude potřeba zejména při Tradování vzácných Pokemonů, kteří Vás budou stát velké množství Star Dustu. Konkrétní Bonusy jsou znázorněny na vzorových screenshotech.

* Trading
* Menší spotřeba Star Dustu při Tradování
* Větší útočná síla při bojování v Gymu a Raidu
* Větší počet míčků v Raidu

Vyměňovat své Pokemony budete moci po dosažení 10 Lvl a v případě, že jste v blízkosti svého kamaráda (max. 100 m). Když provedete výměnu, získáte jedno bonusové Candy dotyčného Pokemona. Tento Bonus můžete zvýšit tím, že mu vyměníte Pokemona, kterého jste chytili v místě vzdáleném od místa výměny. Vyměňovat Pokemony budete moci za pomoci Star Dustu. Při výměně dojde ke změně IV Pokemona, takže nevyměňujte 100% IV Pokemony, NEMÁ to cenu.

imgimgimgimgimg
Tradování s
přáteli
Tradování Star
Dustem
Special Trade
Candy Bonus
Staty Pokemona
při Tradu

Určití Pokemoni jako jsou např. Legendární, Shiny nebo Pokemoni, které ještě nemáte ve svém Pokédexu Vás budou stát více Star Dustu než Pokemoni běžní a na jejich výměnu bude potřeba provést tzv. Special Trade. Special Trade můžete provést pouze jednou za den s přítelem na úrovni Great až Best.

imgimgimgimg
Detaily Tradu
Normální Trade
Special Trade
Speciální Trade s
Best Friendem

V dnešním Updatu nám dokonce vyšly i vzhledy nových medailí, které se k Tradingu vztahují. Požadavky na zezlatění těchto medailí zatím není známo. V tomto Updatu jsme ještě zjistili, že určití Pokemoni nepůjdou vyměnit.

* Mytičtí
* Přeškrtnutí
* Pokemon, co je aktuálně na Buddym
* Pokemon, který aktuálně brání Gym
* Pokemon, co není plně vyléčen
* Pokemoni, které jste ještě nevylíhli (pravděpodobně tedy Vajíčka)

imgimgimg
Zlatý odznak za
vzdálenost Tradu
Zlatý odznak za počet
uskutečněných Tradů
Zlatý odznak za počet Best přátel

Tento Update změní hodně věcí, ale věřím, že to bude velkým přínosem pro hráče a hru jako takovou. Je to další krok Nianticu jak semknout komunitu dohromady.


Vydáno: 18.6.2018 23:37 | 
Přečteno: 3769x | 
Autor: Honziksik
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Trainer Code odpovědět
Honziksik
Kdo chce tak sem muzete poslat svoje Trainer Code.
icon , - odpovědět
Ricmont
Taky se podělím o svůj kód ;) 1809 2948 4525
icon , Výměna dárků odpovědět
avatar
Pokud chce nekdo menit darky, tak zde je muj kod: 8319 2521 6677