×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Aktualizace Rakeťáků! Profesor Willow pro nás má první informace!

Pokémon GO - Aktualizace Rakeťáků! Profesor Willow pro nás má první informace!

Profesor Willow nás opět informuje o tom, co lídři týmů zjistili o Rakeťácké aktivitě!

Do Pokémon GO se blíží další aktualizace Rakeťáků a tedy je čas, aby nás Niantic prostřednictvím profesora Willowa zasvětil do toho, co se děje.

img

Profesor Willow nás ve svém dopise informuje o tom, že Blanche našla při zkoumání Clefairy útržky papíru s logem Rakeťáků. Také ukázala profesorovi černou siluetu, na kterou ji upozornili trenéři na jedné z fotek Clefairy. Podle Blanche se v té oblasti pohybovali podezřele se chovající poskoci Rakeťáků.

img

Když si útržky prohlédnete, zjistíte, že vypadají jako návod, jak pomocí balónu uloupit Pikachu. To je mi ale náhoda!

img

Následující odstavec obsahuje spoilery z dataminingu

Díky dataminingu víme, že do hry opravdu přibude horkovzdušný balón Rakeťáků a nejen to. V jedné aktualizaci byly také zmíňky o Jessie a Jamesovi. Jejich jména sice byla v následující aktualizaci odebrána, ale vzhledem k tomu, že na obrázku je polapení Pikachu, musí být každému, kdo viděl nějaký díl seriálu hned jasné, že jde právě o ně.

Konec spoilerů z dataminingu

Text dopisu

Date: 6/30/20

Subject: [Willow Report] Moonlit scraps

Blanche had left recently to do some research on sun- and moon-related Pokémon that were appearing during the solstice. Upon returning from a research excursion to study Clefairy, Blanche carefully placed scraps of paper on my desk.

“Something’s up,” Blanche muttered. Looking at the “R” logo on the paper, I knew that whatever it was, it wasn’t good. Blanche brought up the dark object that Trainers noticed in the background of a recent Clefairy image, surmising that these might somehow be related. The Team Mystic leader also mentioned that in the area where this image was taken, they saw some Team GO Rocket Grunts who were acting more suspicious than usual. This will require further investigation.

—Professor Willow

Vydáno: 1.7.2020 23:02 | 
Přečteno: 4266x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Team GO Rocket:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.