×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Apex Shadow Lugia a Ho-Oh během Pokémon GO Tour: Johto!

Pokémon GO - Apex Shadow Lugia a Ho-Oh během Pokémon GO Tour: Johto!

Speciální Apex Shadow variantu budou moct získat všichni hráči s ticketem na Pokémon GO Tour: Johto!

Titulní obrázek článku

Pomocí nějaké tajemné síly, která se ukrývala za velkými dveřmi, které jsme se v rámci období dědictví snažili otevřít, vytvořil Arlo zbrusu novou variantu Shadow Pokémonů Lugia a Ho-Oh. Tito Pokémoni byli nazvaní Apex Shadow Pokémoni a bude úkolem všech hráčů s ticketem na Pokémon GO Tour: Johto, aby je zachránili z rukou Rakeťáků. Hráči s ticketem budou mít v Masterwork Research možnost získat oba tyto Apex Shadow Pokémony.

Co jsou Apex Shadow Pokémoni

Apex Shadow Pokémoni se od normálních Shadow Pokémonů liší jen v pár věcech. Vzhledem se liší jinou aurou za nimi. Důležitější ale je, že jsou výrazně silnější než normální Shadow Pokémoni a navíc se vyplatí je očistit. Apex Shadow Pokémoni totiž mají místo útoku Frustration vylepšenou variantu jiného útoku. Navíc když Apex Shadow Pokémona očistíte, získá ještě silnější variantu tohoto útoku.

Apex Shadow Lugia

#249 - Lugia

Apex Shadow Lugia má také silnější variantu jednoho už tak silného útoku, který Lugia může mít. Jde o létající Charged útok Aeroblast+. Stejně jako u Ho-Oh se tento útok v PvP nijak neliší, ale v gymech a raidech má sílu 200 místo 180, kterou má Aeroblast.

Očištěný Apex Shadow Lugia získá opět ještě silnější variantu útoku jménem Aeroblast++. V gymech a raidech má sílu 225 místo 180.

Apex Shadow Ho-Oh

#250 - Ho-Oh

Apex Shadow Ho-Oh má útok Sacred Fire+, což je silnější varianta útoku ohnivého Charged útoku Sacred Fire. V PvP se síla útoku nijak neliší, ale v gymech a raidech má sílu 135 místo 120.

Když Apex Shadow Ho-Oh očistíte, získá útok Sacred Fire++, který má v gymech a raidech sílu 155 místo 120, kterou má Sacred Fire.

Další chystané Apex Shadow formy?

Datamineři ze skupiny Pokeminers už před nějakou dobou objevili v herních datech formy Lugie a Ho-Oh pojmenované Lugie S a Ho-Oh S, ale tenkrát pochopitelně nikdo netušil o co jde. Nyní je zřejmé, že to je označení Apex Shadow Pokémonů.

V herních datech ovšem nejsou jen Lugia S a Ho-Oh S. Datamineři našli také Suicune S, Entei S a Raikou S, takže se dá předpokládat, že se časem objeví Apex Shadow varianty také těchto Pokémonů. Kdy to bude samozřejmě nevíme, ale vzhledem k tomu, že jsou všichni tři tito Pokémoni také z regionu Johto, mohlo by to být brzy.


Vydáno: 15.2.2022 23:25 | 
Přečteno: 3369x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Kteří lídři budou mít tyto dva shadow pokemony víme?
icon odpověděl(a)
koca2000
Pravděpodobně se budou získávat jako jedna z odměn v Masterwork Research.